:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
w00w
*melis* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biliyodum sizde bi?eylerr oldu?unuuuBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

sen sus i?ine bak Big Grin
Ara
eXseLanS
*melis* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biliyodum sizde bi?eylerr oldu?unuuuBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

kanki baq melis aplam anlam?? bizde ?ey oldu?unu eeee ?ey yaa h?? bi?ey yani...Big Grin
Ara
*melis*
yaw tövbe tövbee bu site aile bi sitedir(o nasıl oluyosa)Big GrinBig GrinDBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
*melis* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw t?vbe t?vbee bu site aile bi sitedir(o nas?l oluyosa)Big GrinBig GrinDBig GrinBig GrinBig Grin

zaten biz bir aileyis Big Grin
Ara
eXseLanS
250px-

yaff bak?n size karpuz almi?em kesinde yiyek yaf...Big Grin
Ara
YARGIÇ
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beni ?zleyen yokmuuuuuuuuuu a?kolsun..j?st?mSad Sad Sad yarg????

ZATEN B??EYE K?SMESEN Y?RE??ME ?NECEK CADI O KONUYU A?TI?IMDA SEN?NLE G?R???YORDUK ZATEN NEYSE AK?AM AK?AM NETTEYD?M YAFFF NEYSE SEN?NLE BU KONUYU KONU?ACA?IZ AMA ??MD? G?D?YORUM HO??AKAL TATLI KIS GEL?NCE G?R??ES? BY.....
Ara
*melis*
hadi kestim yen gariBig GrinBig Grin
Ara
YARGIÇ
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wayys beah bizi ?sleyen yoq peki ?le olsun al?nd?m valla =''(( ben gidim da da gelmim eh??hh??

YAFFF ONLAR UZUN S?RED?R YOKTU ONDAN A?TIM O KONUYU SENDE ?ZLENENLERDENS?N AMA BU KADAR ?ABUK G?DENLERDEN OLMA....
Ara
eXseLanS
*melis* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi kestim yen gariBig GrinBig Grin

saoL yaff
bide sana zahmet bana yedirsene...Big GrinBig Grin:p
Ara
*melis*
aç ağzınıBig GrinBig GrinBig Grinuçak geliyooo
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 11:25 PM