:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
blue
cnm saolll yaaa..hosbuldukkç...çok iyiyi mcok şükür..ewet cok özledim dayanamadım geldimmSmileben sizleri cok sefiorum yaaa..ama gercekten sefiomSmile
Ara
MissBela
OOo baya bise varmis ya neyse takma kafana hicbiseyi..
Ara
Pessimist
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ooo mafya konusunun başında kesin pusat wardı Big Grin Big Grin Big Grin

başrol benim be sen karışma bu işeBig GrinBig Grin
derdo
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cnm saolll yaaa..hosbuldukkç...çok iyiyi mcok şükür..ewet cok özledim dayanamadım geldimmSmileben sizleri cok sefiorum yaaa..ama gercekten sefiomSmile
BİZDE SENİ SEVİYOS MERAK ETME İYİKİ BURDASIN İYİKİ VARSINNN
BURDA OLDUÄžUNA VE İYİ OLDUÄžUNA ÇOK SEVİNDİMM...
Rüya Güzeli
karışmadım ya Sad bence dedim
Ara
€BeRimSin
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a a a a a a a..tanımıyon mu unttun mu nan benii?seni peline şikayet etmessem ...Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBLUEEEE BEN BLUEEEBig GrinBig GrinBig GrinBU ARADA TANIYIP TANIMAMAZLIKTAN GELDİÄžİNİ BİLİOM HAAABig GrinBig Grin:d

:yikildim: :yikildim: :yikildim:

Aga Kızı Senmisin Big GrinBig GrinBig Grin
Rüya Güzeli
saqol cnm takmamaya çalışıyorum Sad
Ara
^^DARkNeSS_QUeeN_styLe^^
Lenn kankaa roman mı yazmaya başladın sen bakim benden gizli hee öleyse çk darılırım bak şaka şaka şokk beğendim manyaxx olmuşş NUMBERR ONE yaniWink ama sadece GS yenilmesi olmamış o kadar gerisi güsel ama bn o kadar az mı konuşurum aşk olsun yaniiSmile biliosun bni helede sınıfta ve yanında oturuorum hihih snden bulaşmış olması gerekio nyse güsel yapmışsın BEYNİNE SAÄžLIKK...

** ^^ DARkNeSS_QUeeN_styLe^^ ** <SUNDU>
Rüya Güzeli
Big Grin sus kıs real de çok konuşuyon burda susturıyım dedim ya aslında sonra fb ye atıyolardı baktım çok uzuyo sildim orasınıda silmek zorunda kaldım Big Grin
Ara
Pessimist
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karışmadım ya Sad bence dedim

tamam yaw pardon

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 10:14 PM