:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
happy yeliz
derdoooo merti rahat bırakkk kızın kısmetini kapama lennn SmileSmile
Ara
derdo
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abooooooooooooooooo bi gittim geldim ortalık karışmışşş SmileSmile
NERDESİN YELİZZ YAAA ÖZLETTİN KENDİNİ Smile
verruckt
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YOK YOK KİMSEYE DEÄžİLL YANLIŞŞ YAZMIŞ Big Grin
seni gidi senii dur bende sana ediim farkımız olsun Big GrinD: benimle evlenirmisin kankyyy Big GrinBig Grin ya eft dersin yada eft:yikildim:
Ara
derdo
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:derdoooo merti rahat bırakkk kızın kısmetini kapama lennn SmileSmile
HAYIRRR YELİZZZZZ SmileSmile
BUNA İZİN VERMEM Smile
ѕqρα кJмя
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:banaysa kbl ama gel iste esrayaysa da kbl ama onuda iste yeliz içinde geçerli Big Grin

o zmn sen ewLensene benLen Big GrinDDBig GrinD
Ara
derdo
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni gidi senii dur bende sana ediim farkımız olsun Big GrinD: benimle evlenirmisin kankyyy Big GrinBig Grin ya eft dersin yada eft:yikildim:
BABAMA SORMAM LASIMMM Big Grin
verruckt
tmm izin verme ben ikinizlede evlenirim yeliz senlede evleniim çok istiosan DBig Grin:
Ara
happy yeliz
yok ben almıyımmmmmmmmmm benim aşkimmm var artıkkkk saollll hilal SmileSmile
Ara
derdo
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o zmn sen ewLensene benLen Big GrinDDBig GrinD
MERTT SENDE Bİ SABİT KALLLL YAWWW Big Grin
verruckt
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o zmn sen ewLensene benLen Big GrinDDBig GrinD
tmm senle evleniim bare baksana sefa babasına sorcakmış sefaaaaaa istemeye gelimmii D:Big Grin:yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:48 PM