:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
verruckt
mereteeeeeeeee bak mereteeeeeeeee Big GrinBig Grin ordan seni ayın sapıı seççez zuhazuha Big GrinBig Grin
Ara
derdo
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ama avatar da avatar seni yansıtıyo birazdan yani ondan resim felan koyuyoz Big Grin neise açıklayamadım
ANLADIMM ESRACIMM Big Grin
verruckt
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yap cnm da ne kızıyon Sad hıh
ayhh ayhhh üzülürmüşde ben seni çok sevioom gıı çaktırma Big Grin
Ara
romantiq_exelance
şşş noluyo burada ya yalakalık falan size dedim zenith e kim ne dedi....söleyin bakam
Rüya Güzeli
hoşgeldin mert Big Grin yaw beni paylaşamıyolarda Big Grin neise şimdi aşkım yazmadan yollarsam olmaz küser mert bana Big Grin aşkım Big Grin
Ara
verruckt
gelcem şimsdi bekleyinnnnnnnnnnn okmi offfffffffff
Ara
ѕqρα кJмя
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mereteeeeeeeee bak mereteeeeeeeee Big GrinBig Grin ordan seni ayın sapıı seççez zuhazuha Big GrinBig Grin

sap oLduumu km söledii? Big GrinD
Ara
PrinceSs
nananaınananannanananna rombe hobababababbababababbababa hobaaaaa rompe rompe rompe are you readyyyyy! rompe hadeeeeeeeeeee
ѕqρα кJмя
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoşgeldin mert Big Grin yaw beni paylaşamıyolarda Big Grin neise şimdi aşkım yazmadan yollarsam olmaz küser mert bana Big Grin aşkım Big Grin

ßurdaki a$km bana mı? Big GrinBig GrinDDBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
hilal sende aşkım diyon sendemi sapıksın şincik Big Grin neise sefa bnm için ugraşmış didinmiş avatar deqiştirmiş heheh saqol Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 17 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:01 AM