:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
romantiq_exelance
duygusuz.com üyeleri yavaş yavaş tırlatıyo sonumuz allah hayır eylesin
ѕqρα кJмя
Big GrinD

ii o zmn Big Grin

bebiS SadSadSad(Sad
Ara
€BeRimSin
:hihi :hihi Confusedmiley17: Confusedmiley17: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: :yikildim: :yikildim: :Smile :Smile :Smile :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
bebiS
tmm tmm MérT unuttum ki (=
Ara
ѕqρα кJмя
Big GrinBig Grin

afernnn hee $öLeeEee Tongue
Ara
bebiS
sıQıldım Sad daraldım , bunaldım, bıktım , vs vs vs vs...
Ara
PrinceSs
BAŞta ben oy oy hele hele ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
yandan yandannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
hobaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
PrinceSs
çoştum bennnnnnSmile
Pessimist
ezgi iyimisinBig Grin
esra_55
selam millet işte geldim burdayımBig Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:37 AM