:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
verruckt
ehueuhehu eft ne kadar gsl olur bide şu birimizin duygularını kazanıyor birimizin duygularını kazandı felan onlar tam bir gönül insanı olsa tecrübe puanıda şöle 680 felan offfffff Big Grin.D
Ara
esra_55
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vov esra kanky sen ne durumdasın ??
ben bi garibim be kanky arkadaşım kardeşim dedim insan beklmedim bişe dediSad
verruckt
esra_55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bi garibim be kanky arkadaşım kardeşim dedim insan beklmedim bişe dediSad
hıııymmm anlıorum bakın msnde beni çekiştirmeyin yolarım sizi Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
zevkler ve renkler tartışılmaz ama tartışılırmış demekki Big Grin sadewce zevkler ve renklere karışılmaz benje
arkadaşımız güsel bir sohbet konusu açmış begenmemeniz normal olabilir bunu belirtmenizde normal ama kınamanız normal deqil
metal we rap tartışmasına gelelim Big Grin metalde bagırılıyo canavar gibi adamlar çıkıyo Big Grin sözleri bile belli deqil fazla metalin rap te bagırılmıyo sadece hızlı söyleniyo bu kdr
Ara
esra_55
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hıııymmm anlıorum bakın msnde beni çekiştirmeyin yolarım sizi Big GrinBig GrinBig Grin
:yikildim: :yikildim: senin hakkında neler dioz bi bilsenBig Grin
kötüyüm ben kötüyümBig GrinTongue
Rüya Güzeli
mrb ii dir adaşım senden nbr _? = )
Ara
verruckt
şiişştttttttt baq ayıp yapıon seni bu ayın dedikoducusu yaparım uleynn Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
ßende geLdimmTongue
Ara
verruckt
h geldin zeynEPCİÄžİMMmm nbrin
Ara
bebiS
hoSs geldin jnm ...(=
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 16 Ziyaretçi