:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
bebiS
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Shahsen bana aLacak ßiri warSa iSterim ßundan ßen nihahaha Big GrinBig GrinBig Grin
İi de ßöLe ßi teLefonum oLsa ben kuLaaama götüremem ki ßunu! aLLah muhafaza ßişe faLan oLar TongueTongueTongue
:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: koptummmm muhahahahh Big Grin öfff
Ara
romantiq_exelance
hepinizi çok sevdim arkadaşlar..çok güsel bi buluşma noktamız vardı...bi insan allah'ın verdiği canı kendisinin alması ne kadar doğru bilmiyorum ama artık yaşayamam..bi kişiyi sevdim ama inanmadı bana...msn adresime girmiş ve adresimdeki kızları kıskanıp bana küstü konuşmak istemiyo beni arama diyo...çok sevdim hiç kimseyi sevmediğim kadar.ama inanmadı bana...sadece adreste birisi ile konuşmuş ve başka birisi var diyo...ne kadar günahı olursa olsun yaşamam yaşayamam..hepiniz hakkınızı helal edin aranızdan ve dünyadan ayrılıyorum bugün sizleri seviyorum....
çσкσ`ρяιη¢єѕ
tmm tmm ßi teq ikimis giriOrusTongue
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
Sana ajıqCa ßi$hy söLijamm haytt kimSe icin öLmeye degmesWink
Ara
gecelerinyargici
ne saçmalıyon lan sen nusret...aptalmısın sen olum..gerizekalılık yapma bak...
Ara
CariSmaBoY
ne dion kardeşim sen yaa... olmazki böle,
CReATuRE
kardeşim saçmalama ...hayatta kimse için çlmeye değmez...Sen kimbilir şimdi üzülürken kendi harap ederken o neşe içindedir belki...Belliki seni sevmeyen birisi bu kız...Sevseydi eğer onlara değil sana inanırdı seni bir kere olsun dinlerdi önyargılı olup ve kendi doğrularıyla yargılamazdı...şimdi bi daha düşün diyorum sana...Aklı başında bir insansın sen...şimdi sen onun için ölümü düşünürken o acaba seni bu kadar düşünüyor mu ?

bu sorunu cevabın kesinlikle hayır olacak...O zaman ne sorun var o senin için üzülmüyosa sen neden onun için üzülesin yada neden arkandaki insanları yıkıp kahredesin...

Biz seni çok seviyoruz...unutma kardeşim biri giderse başkası gelir sen hayatta daha iyilerine layıksın...bir dahada aklından ölüm denen şeyi sakın geçirme....
gecelerinyargici
bende geldim selam olsun hepinize
Ara
PiNaR...
bencedee yane katılıorum zeynebe kimse için ölmeye degmezzz...kendinde demişin allahın werdigi canı nie sen alıosunnn kiii...
Ara
>As!_M€L€q<
sacmalamaaa Değmesss......

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 10:24 PM