:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
pusat41
Ben Geldim Destur Varmi
Ara
pusat41
NOLUR GITME UFAK TEFEK SEYLRE KKISIP GITME :d
Ara
roket55
iii canım okuldan kacamak yapmakta lazım

daha fazla zamanının olması dılegıyle
Ara
romantiq_exelance
pusat41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Geldim Destur Varmi

ne demek destur varmı elbette hoşgeldin..ya zeynep cidden durgunlaştı burası ya kimse yazmıyoBig GrinBig Grin
çσкσ`ρяιη¢єѕ
eeee napıOnus ßaqıım....Big Grinhadii konu$unda Janlansın mademTongue
Ara
CariSmaBoY
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Üç Beş Tanede Buz Pateni Yapan Olsun Nan Sülo Big GrinBig GrinBig Grin
Bale Falan Big GrinBig GrinBig Grin

oyur tabi nie olmasın Big Grin
aKMeL
bol bol dua ederdim borçlarım varsa dağıtırdım arkadaşlarımla ailemle helalleşirdim Big GrinBig Grin

midnight express (duyarsız kalmayalım lüğtfen okuyun)
arkadaşlar türkleri aşşağılayan film olan midnight express filmini yalanlayan bir röportaj var şuanda amerkada her hafta 10 milyon kişi tarafından izlenenen bu filmi yalanlamak için youtubedeki bu ropörtaja çok tıklamamız lazım reytingi bol olması lazım o yüzdne herkes reyting versin bu videoya

http://www.youtube.com/watch?v=TweU77cDrgE

arkadaşlar konu dağıtıyorum ama kusura bakmayın bu ükemiz için çok önemli olan bişey lütfen tıklayalım kendim için istemiyorum Smile

ooook Big Grin hocada hazır Big Grin aşkım biz başlayalım Big Grin Big Grin takımı kurmaya Big Grin
romantiq_exelance
napalım ya sıkılıyorum yine her zaman ki gibi sen napıyosun
CariSmaBoY
umudayolculuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne demek destur varmı elbette hoşgeldin..ya zeynep cidden durgunlaştı burası ya kimse yazmıyoBig GrinBig Grin

ben yokum ya ondandır Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 01:41 PM