:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
happy yeliz
haklısınnn sefa bak hala gelmiyolarrrrrr biz kimizkiiii????????
Ara
blue
kendime çok kızgınımm.forumla alakası yok.yaf derdimi anlatamam işte.....zAMANA İHTİYACIM WAR..eger bunun adı korkalıksa ewet korkağın tekiyim..kaçıyorummm...biliorum kendimden kacıs yok..ama dedim ya zamana ihtiyacım war..
Ara
MasaL_perisi
GİTMEKAL

Nice nice acıları aklına getir Bunca yoksulluğu aklına getir Gözyaşlarını aklına getir"GİTME KAL" var yok dinlemez bir çocuk isteğidir Gitme aklına getirKıraç mı kıraç toprakların üstüne Güneşler açar yağmurlar kesilince Çırılçıplak kayada yeşerir inci ağacı Dağların kuytusunda bir uslu çiçek Dağıtır mavisini kendi kendine Gitme beraberlik içinde Nasıl sevinirdik aklına getir Her şeyi her şeyi aklına getir Gece yarılarını aklına getirSöylediklerini aklına getir Sinsi yağmurlar yağıyordu Soğuktu Yaktığımız ateşi aklına getir Nelerden geçiyorsun aklına getir Gitme dünyamızın her yerinde Yorgun eller gülleri derleyince Ellerin sevincini aklına getir Güllerin sevincini aklına getir Ne çok severdik seni aklına
getir....
.....................................................................
Gitme Blue...Gidersen eğer acın daha da buyur...Sad
Ara
derdo
Vee Sonundaaa Yeliz Dee Beni Yalnizz Birakirr
€BeRimSin
Zor olan kalmak Gitmek değil Zor olan sonsuz olmak… Karamsar olmak zor değil Zor olan bu fırtınadan sonra gökkuşağı olmak.. Bu gün ağlamayı düşünüyorsan sakın yapma… Bil ki bir yerlerde tek bir gülüşün için yaşayan biri var
Bil ki bir yerlerde Ayrılığı yaşayamayan seni seven biri var…
Kendine iyi bak Kardeşim ...…
Yolun açık olsun……….Sad:

Gitme desek de bi inat bürümüş gideceğim diye Sevgiyle kal...
blue
SadSadSadkolay deil biliorum...ama benim için iyi olucak inan..saol arkadasım..güzel gönün her daim mutlu olsun
Ara
blue
kimse beni sewmesin gülüşüm içinde ölmesin..buna değmem...eminim öle biriside yoktur!!sende kardeşim sende ii bak kendine..
Ara
ZeNiTH
Ya Sorunun Kendinle İse Bu Forum Ne İçin Var ..
Sadece Güzel Günlerdemi...
Kötü Gününde de Yanındayız..
Gitmee..
Kal..
Derdine Çare Bulalım..
Sıkıntını Paylasalım..
Unutma Her Zaman Yanındayız..
Gitme..
Gitmee..
Gitmeee...
blue
saol emrehan..biliorum yanımda oldugunuzu.ama sorun bende gidersem hersey daha iyi olucakk gibi.zamana ihtiyacım war.saol güzel arkadaslıgın için
Ara
€BeRimSin
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kimse beni sewmesin gülüşüm içinde ölmesin..buna değmem...eminim öle biriside yoktur!!sende kardeşim sende ii bak kendine..

Sen Yanlızlığına mı aşıksın..Kimse beni sevmesin diyorsun Her seven sevdiğine kavuşsun Dilerim Allah’tan...

Sonsuz mutluluk mu var Yüreğinde gitmelerinde...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 05:36 AM