:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
derdo
Amannnnnnn Sallaaaaaaaa Sad
€BeRimSin
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu sekilde olmasını istemezdimSadüzgünüm.kal sağlıcakla

Bir kez daha oklanıp kanamasın diye, hazin öykünü yaralı kalbine kalkan yapıp sınırlar çiziyorsun... Bizim sözümüz seni hiç ilgilendirmiyoo sanırım..ne desek ne yapsak gideceğim diye tutturdun..Elimizden gelen başka bişey yok sen de kal sağlıcakla...
happy yeliz
yavvvvvvvvvvvvv olmaz hepsini çok sevdiğim içinn düşünüyorummm sevmesem sallarım gider ama SmileSmile bazı konularda deneyimlerinden faydalanmalıyızzzzzzzzzzSadSad: hala kimse yok sefa :
Ara
uykucu_34
sagolun arkadaslarr..sızler nasılsınız...
Ara
derdo
ya zaten ben kimse salla demiyomm
yanii gelmiyorlar ne yapalımm demekkk anlamında yelizzz
blue
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir kez daha oklanıp kanamasın diye, hazin öykünü yaralı kalbine kalkan yapıp sınırlar çiziyorsun... Bizim sözümüz seni hiç ilgilendirmiyoo sanırım..ne desek ne yapsak gideceğim diye tutturdun..Elimizden gelen başka bişey yok sen de kal sağlıcakla...
senin sözünde diğer arkadasların sözüde beni ilgilendirio.kızma bana ne olur..ne olur böle konusma.zaten üzgünüm.gitmem keyiften deil...anla lütfen..
Ara
blue_belial
Hepınız Allah'a Emanetsınız.
Ben Geceye.
Rasgele...
€BeRimSin
Anlıyorum zaten burayla Alakası yok diyosun peki o zaman niye gidiyorsun..?

Ağlıyorum diyosun ;

Ağlamaktan şişecek gözlerin, kalbin şişerken,en ağlamasından, gülen bir oyuncumu olacaksın. korkakmı olacaksın...Gideceksinde..
Kacmak ve gitmek kendini terketmek, hic birdaha dönmeme adina.
Ruhun ve duygularin,adına kendince küskünlüğü bırak ve geri dön .......
blue_belial
Hepınız allaha emanetsınız. ben eve gıder
Rasgele
€BeRimSin
Nereye Nereye Big Grin Anladı ben onu Smile

Kal Sağlıcakla Kardeşim..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:03 AM