:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Masal_yuzLu
tşkler ama gitme Sad
Bir kitap düştü yere...
Kapandı bir pencere...
AYRILDILAR... Sad
Kapanmasın pencereler hep güneş görsün.
Yarınlara...
Ara
derdo
Aç Canimm Yaaaa Arkandayimmm Tam Destek .... Smile
blue
baglamaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kendin için doğru olan neyse onu yaptığına inanıyorum. ama umarım kısa sürede dönersin. burda herkes "blue belial" diye biri vardı diyecek. geldiğine sevinecek çok kişi var, unutma. güle güle..

saol.kal sağlıcakla
Ara
blue
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gitmeni kimse istemiyor blue sonuçta senin vereceğin karar sen bunu böyle uygun gördüysen bize laf söylemek düşmez yolun açık olsun dostum herzaman bura bir yerin olduğunu sakın unutma ve çabuk dön......

tesekkür ederim.cok üzülüorum bilemessiniz.ama iyisi bu...ben ağlıorum şu an bu kadar zor olabileceğini düşünmemeiştimm.ama gitmeliyim..hersey için güzel yüreğiniz için tesekkür ederim
Ara
blue
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Korkma korkularından Çünkü korkular Sana cesareti sunmaz asla.
Çünkü Korktukça Daha çok korkarsın unutma. Karanlıklar içinden Sinsice sıyrılan ve içine giren Her korku Keskin bir hançer gibi Kemiğine saplanır
Rahat bırakmazlar seni asla....

Sürekli belirirler Ummadığın anda gözünde Sen unutmaya çalıştıkça. Üstüne git korkularının Kendi hisleriyle vur onları Asla korkmadan Bırak.. Onlar korksunlar Ve gördüklerinde kaçsınlar.. Senden Bir ömür boyunca...

Gitmelerin Korktuğundan bunu bilesin....
bu sekilde olmasını istemezdimSadüzgünüm.kal sağlıcakla
Ara
happy yeliz
tamam o zaman hemen yorum yap yetti artıkkkk sohbete katılsınlarrrrrrrrrrrrr Smile):
Ara
blue
roket55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seninle daha tanısamadım yanı hıc konusmadık

allaha emanet ol
saol.belki konusma fırsatını daha sonra yakalarız..kendine ii bak arkadasımSmile
Ara
blue
o pencereyi kapatan ben değilim..saol cnm allaha emanet ol
Ara
derdo
Heyyy Hadii Beaaaaaa Kimselerrrrr Yokmuu Smile
happy yeliz
valla deli oldummmmmmmmmmmmmmmmm hala kimse yazmıyo bence bakma gereği bile duymuyolarrrrr SadSad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 03:42 AM