:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
crazy-girl50
HAHAH AYNEN ÖLEE AMA ÖLE YA CİDDEN SEVİLECVEK BİŞHİ YOK ADAMDA BEN YAKIŞIKLILIKTA GÖRMÜORM AÇIKCASI ÇOK TİPSİZZ IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
slm ߀nde geLdim....߀nn ßusda kaymaI ßiliOramm onLarın hoJaları ßen olaßiler miyim_?Big Grin
Ara
Pessimist
sonuna kadar cimbomluyum
nisanyagmuru_50
bende bi fenerliyimm neyseeee saygı duyuyoruzzzzzzzz....
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
en ßüyüq GS en ßüyüq GS....Big Grings fanı aJandann allah raSı olsun..:yikildim:
Ara
Pessimist
karsında cimbomlular var tabi bide saygı duymuyacanmıBig Grin
romantiq_exelance
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karsında cimbomlular var tabi bide saygı duymuyacanmıBig Grin

dimi yani.
cimbombomsun sen bizim canımız
sarı kırmızı akar kanımız
seviyoruz seni canı gönülden
cimbombomsun sen bizim canımız...
PiNaR...
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karsında cimbomlular var tabi bide saygı duymuyacanmıBig Grin

karsımısda cimbomlu oldugu icin deill fenerlii oldugumus icin saygı duyarıss:hihi
Ara
Pessimist
PiNaR... Adlı Kullanıcıdan Alıntı:karsımısda cimbomlu oldugu icin deill fenerlii oldugumus icin saygı duyarıss:hihi

cümlen saçma oldu ama senin dediğine gore fenevliler herkese saygı duyar[mış] ama saygı duyulacak kişiler var saygı duyulmayacak kişiler varTongue hadi biz cimbomluyuz saygıyı hakediyozda ya haketmeyenler....TongueBig GrinBig Grin
romantiq_exelance
geçmiş olsun pınarcım ya demek fenerlisin inşallah allah ım sana ve senin gibilere başka dert vermez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 12:04 PM