:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
romantiq_exelance
ewet ya ben okudum hala okuyorum bişi anlamadım ya
çσкσ`ρяιη¢єѕ
eßt nette jalı$ıoruss ßis 18 ya$na girJams fe hala liseDeim ßu gidi$lede hep liseDe oljamBig Grin
Ara
happy yeliz
berensu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende ozaman kendimi tam anlatayım cana yakın sempatik bir kızım kahverenkli gözlü kahve saçlı uzun saçlı 160 boyunda .......kilodayım ben çok kıskanç inatçı güleryüzlü çok duygusal arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven meslek lisesi mezunu oldugum için çocukları çok seviyorum günümün yarısını anlarla geçiriyorum idealim ise güzel bir anaokul ögretmeni olmak zaten resmime bakınca nasıl biri oldugum anlasılıyor ve ilk gördügüm kişiden elektirim almassam o kişiyle asla dialog kurmam ailesine çok düşkün evin tek kızıyım 2 erkek kardesim var ailem benim üzerime çok düşerler tabi akrabadada öle tek kızım kuzenlerimin ve abilerimin göz bebegiyiyim ben aleviyim ankara dogumluyum ama kırıkkale sulakyurt köyündenim ben sarkı söylemeyi çok seven zaten herkes sesimin güzel oldugunu söyler kısaca ben buyum yalana ve aldatılamya asla tahmmül edemem beni üzeni bende çok kötü bir sekilde onun yaptıgının daha fazlasını yaparım ve üzerim ohhhh......bea ben buyum arkadaşlar ok

aplam süper anlatmışınnnn gerçi hepsini biliyodum ama okumak iyi oldu SmileSmile

bu arada sana bi vurduğumda sende vurup dahada acıtıyosun bunu biliyorummm SmileSmile bu arada bizim bi hobimiz vardı unutmuşun sen onu ama neyse ' abi çok pissin ya ' anladın sen onuuuuuuuuuuuuuuu:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
d€n!z kısı
biter biter üsülmeBig Grinnetten çıkmassan bitmez ama moral olsun die biter diomBig GrinBig Grin
PiNaR...
umudayolculuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:özle pınar özle özlemek güsel hiç diilse özleyecek bi insan var senin için.

efett öslemekkk çokk güsell ama 2 senedirrr öslemekk birass faslaa deilmiiii
Ara
CariSmaBoY
ooh olaya bak yaa..

nerde bizim zamanımızda böle olsaydı süper olurdu Smile
derste göz açtırmıyorlardı hocalar yaa.... Ben başka şeylerle uğraşıyordum hoca inadına bana soruyordu, dinlememe rağmen doğru cvp karşısında şaşırıyordu.. Tabi gün geçtikce anladı baltayı taşa vurduğunu uğraşmadı benimle Big Grin
romantiq_exelance
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eßt nette jalı$ıoruss ßis 18 ya$na girJams fe hala liseDeim ßu gidi$lede hep liseDe oljamBig Grin

ya merak etme lise biter.ben liseyi 19.5 yaşımda bitirdimBig GrinBig Grin:yikildim:
d€n!z kısı
19.5 mu tebrikler yaniBig Grin
CariSmaBoY
hoooyytt noluo bakim burda ne msn i :S:S:S:S

nese anlaşılmış zaten aranızda.. görmim bidaha Smile
d€n!z kısı
acaba ben kaç yaşında bitiririm Big GrinBig Grin
seneye 18 olcamSmile
ama ben 18 olmadan bitiririm inşSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 09:13 AM