:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ZeNiTH
Çatla Patla Big Grin Bendeeeeeee Çatlıyom Sad
romantiq_exelance
adım nusret sivaslıyım.1.72 boyunda,21 yaşındayım..liseyi bitirdikten sonra üniye geldik(geldikte ne anladıysak)...gAlAtAsArAy lıyız...HASAN KABZE ve İSMAİL YK nın hastasıyım...bekarım yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim..:yikildim:
ZeNiTH
Bende Zaranın Hastasıyım Hehe Big Grin
romantiq_exelance
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çatla Patla Big Grin Bendeeeeeee Çatlıyom Sad

amin cimlemiz çatlayalım...msnde kimse yok çevremde kimse yok arkadaş yok sevgili yok hiç bişi yok alla alla...
romantiq_exelance
sen ne komik şeysin ya sevdim seni walla kardeşim
berensu
bende ozaman kendimi tam anlatayım cana yakın sempatik bir kızım kahverenkli gözlü kahve saçlı uzun saçlı 160 boyunda .......kilodayım ben çok kıskanç inatçı güleryüzlü çok duygusal arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seven meslek lisesi mezunu oldugum için çocukları çok seviyorum günümün yarısını anlarla geçiriyorum idealim ise güzel bir anaokul ögretmeni olmak zaten resmime bakınca nasıl biri oldugum anlasılıyor ve ilk gördügüm kişiden elektirim almassam o kişiyle asla dialog kurmam ailesine çok düşkün evin tek kızıyım 2 erkek kardesim var ailem benim üzerime çok düşerler tabi akrabadada öle tek kızım kuzenlerimin ve abilerimin göz bebegiyiyim ben aleviyim ankara dogumluyum ama kırıkkale sulakyurt köyündenim ben sarkı söylemeyi çok seven zaten herkes sesimin güzel oldugunu söyler kısaca ben buyum yalana ve aldatılamya asla tahmmül edemem beni üzeni bende çok kötü bir sekilde onun yaptıgının daha fazlasını yaparım ve üzerim ohhhh......bea ben buyum arkadaşlar ok
Ara
romantiq_exelance
her zaman ki gibi ismail yk şarkılarından birisi...

bugün ki şarkı:allah belanı versinBig GrinBig Grin o kendini biliyo uyusBig Grin
romantiq_exelance
kilonuda yaz nie yazmadınBig GrinBig GrinBig Grin o ne kıs kendinimi tanıtıyon tehditmi ediyonBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
PiNaR...
bendee aynıı durumdayımmm...acaippp can sıkıntısııı dersteyisss amaa millett kendii halindeee oofffffffff
Ara
romantiq_exelance
'cem uzan vaadi:hamilelik 3 aya inecek...'

benim kide buBig GrinBig Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 05:15 PM