:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Pessimist
puhaha ne kızıyon ya banane ne istiyosan onu yaz benim onu solemekle herhangi bi amacım yoktu :S sen bilirsin ne diyim
KoRSaN
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bosuna yormayın kendınızı rap da ne oluyor metal ne olur varsan bır tek muzık o da damar dır...

Helal olsun sana be bende şimdi damardan bi müzikler açmışım o biçim.. Şimdi içmeyeceksnde ne zaman içeceksin!!!!
Ara
Pessimist
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bosuna yormayın kendınızı rap da ne oluyor metal ne olur varsan bır tek muzık o da damar dır...

:yikildim: :yikildim: :yikildim:
KoRSaN
bu arada adını bile söylemeden gitti.. Eyvallah Amacımız burda Kavga etmek değil sadece biraz gırgır , şamata ve eğlenmektir... gitmek istiyorsan Eyvallah..
Ara
uykucu_34
Ben Zaten Ayik Degilim Ki...herkez Diyorya Sarhosken Her Seyi Kaybettim Ben Ayikken Kaybettim Her Seyimi ..damara Devamm....Smile))
Ara
KoRSaN
Şimdi İçmezsen Ne zaman İçeceksin... Rap miş! peh ... Bunlar daha
Damar şarkı ne olduğunu bilmezler.. Dinleseler bile bi zevk almaz çünkü bilmioylarki!!!!
Ara
uykucu_34
KoRSaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şimdi İçmezsen Ne zaman İçeceksin... Rap miş! peh ... Bunlar daha
Damar şarkı ne olduğunu bilmezler.. Dinleseler bile bi zevk almaz çünkü bilmioylarki!!!!
BOSVER KUZEN TAKIL BANA UCALIM NE DERSIN...
Ara
KoRSaN
Allah şifalar versin... Elimzden gelen yardımları Yaparız... Vatani Bir görevlerimizden biri...
Ara
ZeNiTH
İlginiz İçin Tskler ...
happy yeliz
tamam cicimmm ben bakarım sen merak etmeeeeeeee SmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 10:30 AM