:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
lorient_19
way beah ilk kez bu kadar bayan arkadaşlar keremcemden nefret edio hayret walla ben sadece şarklılarını sewiyorum kim yiyosa çıksın desın ben keremcemın bi tarafını sewiyorum yiyiosa tabi
Ara
yasemin1
ya arkadaşlar, bir şey söylemeden edemeyeceğim.bir insanı sanatçı veya değil tipinden dolayı aşağılamak doğru değil.yami koca kafa veya süt tipi gibi...herkesin kendine özgü bir tipi vardırve herkes kendine özgü tipinden dolayı suçlu değildir.şahsen ben bir insanı ,sanatçı olsun olmasın yüreğine göre değerlendiririm.kalbinin güzelliğine göre değerlendiririm.nice güzel insanlar vardırki yürekleri kötüdür.:amp:
Ara
yaraliyureq
yasemin1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya arkadaşlar, bir şey söylemeden edemeyeceğim.bir insanı sanatçı veya değil tipinden dolayı aşağılamak doğru değil.yami koca kafa veya süt tipi gibi...herkesin kendine özgü bir tipi vardırve herkes kendine özgü tipinden dolayı suçlu değildir.şahsen ben bir insanı ,sanatçı olsun olmasın yüreğine göre değerlendiririm.kalbinin güzelliğine göre değerlendiririm.nice güzel insanlar vardırki yürekleri kötüdür.:amp:
,

jnms beNim şhasıNa diioLar koja kafa feLaNSmile
Ara
*yaKaMoZ*
seven hill in fotoğraf çekiminde bence çok hoş çıkmış...biraz kasıntı olmasa duruşu bence fena olmaz ama okadar ığğğğ lık bişeyi yok bence Big Grin
Ara
soyle
bütün kizlar burda keremcenden nefret ettigini soyluyor ama kendisini gorseler yag cekmekten duramazlr kimse ben yapmam diye kendini kandirmasin grceklere saygi duyun
Ara
bebiS
h.g fatmaa Smile
Ara
EYVALLAH
hoşgelmişin...
Ara
Gulguzeliii
ya ben herkesı sevdım ama en cok PaSCaM
Gulguzeliii
hosgelmıssın fatma...
aKMeL