:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
bebiS
lover Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ark. bu ınsan ogluna varya ıyılık yapılmaz varya dunyada okumak kadar ıyı bırsey varmı acaba sız okuyup nasıl yararlı olacaz dıye dusunmenız lazımken okulu yaratan kısıyı nasıl oldurursunuz dıye sacma bırsey yayınlıyorsunuz

ark. sn hıc okuma yazma bılmesendın dahamı ıyı olurdu sence hıc bırsey bılmemmek toplumdan dıslanmak dahamı ıyı sence lutfen bırsey yayınlayacakken daha dıkkatlı olalım:???
Smile okuLLL ii de öss kötü okul eğlenceli orası ii de öss iste :S oda sistemden kaynaklı of sokrates gibi oldum Big Grin
Ara
roket55
e samsunlu arkadaslarım nasıl gıdıo hayat baki

yaw samsunlu bayaa cogalmıs
Ara
HaGi_1905
dogru calis calis bitmioki ömrümü yedi bu öss :S
Ara
lover
ark. geyık yaparkene bıraz dıkkatlı olalım lutfen cunku her ulke kendını okumakla gelıstırıyor sız hala dıyorsunkı okuma olmasa herkez aynı konumda olurdu dıye
Ara
tatlı_cadı
yhaa asLında doqru ßiraz nankörLük yapıoruz ama acısınıda aLmak istiyoruz sabah saat 6 kaLmk nasıL ßi duyqu ßiLionuz mu Big GrinBig Grin

soruna qeLince eLimden qeLeni yapardım Big Grin
Ara
kartal_22
HaGi_1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nie okuma die bisi olmasaydı herkes aynı konumda olurdu saten dıslanmaa die bisi söz konusu olmasdı geyiq yapıorz heralde burada Wink

evet sen devam et bu kafaylaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
onu ßıcaqhLardımm....Angryweya Da üserine ßensin döküpp yaqarDım mOnu....Big Grin
Ara
yaraliyureq
eeeeeeettt hepsiiii süper veeeeee qüzeLSmile
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
hagii choq kötüSün kalpsis Hagi...:yikildim:
Ara
HaGi_1905
ewt hec acımam walla dagıtırım öle :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi