:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
PaPaTYa_PReNSeS
Her şey az sonra gerçekleşecekmiş gibi duruyor, elimi uzatıyorum tutmak için, kayboluyor. Benim dışımda kopuyor bütün kıyametler ve ben kendime uyan bir kıyamet beğenmiyorum.
Kalbime bir kurşun sıkacak gönüllü katilimi arıyorum ya da yüreğime su serpecek elin sahibini... Toprağa ateşi düşürecek , denizi yakamozlarla süsleyecek sesin sahibini. Artık basit şeyler bekliyorum yaşamdan. Örneğin, kimselerin bilmediği sırlarım olmalı ölürken...
İşte yine susuyorum; siyah bir geceye dönüyor her anım ve okuduğum her şiir kanatıyor yaralarımı. İçimde kaç çocuk ölüyor... Yalancı gülümseyişlerle beni ciddiyete çağıran insanları da önemsemiyorum. Elimden kayıp gidenlerden korkmadığımı bilmiyor ki hiç biri....
Ara
PiNaR...
yaraliyureq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:korkuLur seNdeN...Smile

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
bende kıskancım ama aşkım benden daha kıskanccc.....
CariSmaBoY
bi kerem sen benden daha kıskançsın hıh Smile
taze bitti kıskançlık 1 saat öncesini unutma bitanem...
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi kerem sen benden daha kıskançsın hıh Smile
taze bitti kıskançlık 1 saat öncesini unutma bitanem...
aşkım onu kıskanırım çünküm durum ileri seviyedeydi hatrlattırma ban bi canım kelimesi yüüsnden neler oldunu Big GrinBig GrinBig Grin
CariSmaBoY
cidden öle bişide oldu demi Big Grin ok kıskancım... ona göre Big Grin hıh
>As!_M€L€q<
merak etme herkess bilioo ne kadar kıskanc oldunu HIH BENDEN KISKANCSIN
nisanyagmuru_50
valla bende çok kıskancımdırrrBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
izmirlisamet
vallaha ben dengesizim bu konuda aslında kıskanç deilimdir yani kişiden kişiye değişir ama tahmin bile edemeyeceğiniz salak salak şeyleri kıskanırım ama kıskanacak birisi olması lazım başta demi
Ara
nisanyagmuru_50
peki sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı??
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 09:58 PM