:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Shimariq_Shey
valla arkadaşımm bence hem gerekli hem gereksiz bişeyyy bi puanla istediğin üni ye giremiyorsun bu yönden çok kötüüü ben olsamm kaldırmazdıımmm bence gerekli bişeyyy amaa yüksek okullara daa gitmek isteyenler varsaa onlara da istediklerii yermlere gitmelerinii sağlardımmmmmmmmmSmile sizceeee
Ara
nisanyagmuru_50
ne şans bende senden nefret ediyorum derdimBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
buon_fortuna
VALLA BU İŞ HAYATI KARGANIN KAHVALTISINI BİTİRMESİNİ BEKLEMİYOR KUZUM SAAT 8 HADİ İŞ BAŞI:x
Ara
nisanyagmuru_50
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgilimi ve yakaladığım kişiyi iki sandalyeye oturturum ve sandalyeleri sırtları birbirlerine gelecek vaziyette birleşik olarak bağlar,üzerlerine benzin dökerim..Bi sigara yakar yarısına kadar içerim..Kalan yarısını ise çocuğun ağzına tuttururup karşılarına otururum..Sigara çocuğun ağzında bitip geriye kalan köz çocuğun ağzından düştüğünde ortaya çıkan muhteşem görüntüyü izlerim Big GrinBig Grin

allahımmm bu neee????korktummm doğrusuu :yikildim: ama ben olsam bi tokat atardım ve inş birgün sende aldatılırsında allahda sana cektiğim acının on katını çektirir gözü kör olasıca derim:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
MissHayalet
Kaldırılsa yani bu şekilde olmasa daha iyi bence..
Ara
nisanyagmuru_50
yapılan yorumlara çok teşekkürler...eee hadii yorumlarınızı bekliyorummSmile
Ara
CariSmaBoY
Kaldırılması türkiye için çok büyük bi zarar olur.. düşünsenize alt yapısı olmayan biri tıp fakültesinde doktor oluyor... ilerde olacakları siz düşünün...

Bazı yerlere gelmek için çaba sarf etmek lazım... Bu öss sisteminde kaldırılması gereken tek birşey var oda meslek liselerine uygulanan ambargo... Bu kaldırılsa daha yararlı kişiler yetişir eminim...
>As!_M€L€q<
ben sınav yerinee liseyi bitirme derecelerine göre bi fakültelere gitmelerin sağlardım yaneee lisede basarılı olan öğrencii ii bi yerlere gelir öle olardıı bi sınavla hayat karrtmasdım...
bence öss kaldırılmalı ve böle olmalıı .....Smile
nisanyagmuru_50
bende kaldırılmasından yanayım yani insan hangi alanda daha başarılı olacağını biliyosa o alanın okuluna rahatça gidip okumalı mesela türkiyede mesleğinden memnun olmayan sadece ünv yi kazandığı için okuyan birçok insan var ayrıca yorumlarınız içinde çok çok teşekkürler....SmileSmile
Ara
nisanyagmuru_50
ayrıca carısmaboy'un meslek liseleri hakkında kı görüşüne de katılıyorum bende bi meslek liseliyim ve ünv de işimiz zor gerçektende...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 07:38 AM