:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
eRCi
insanları tanımanın tek yolu , insanı denemektir bence. yani bir insana önce değer vereceksinizki değer verilmeye layıkmı ancak öyle öğrenebilirsin papatya. verilen değeri hazmedebiliyorsa sorun yok. ama kıymet bilmiyorsa üzülmeye ve kendini yıpratmaya gerek yok değmez....
troykaa
"Gönül güzelligi geçmez güzelliktir.
O güzelligin devleti Ab-i Hayatin sakisidir."
Hz. Mevlana
İşte mevlana nın da dediği gibi senin gönül güzelliğinin sonucudur insana değer vermek. Amma lakin insanoğlu kör, insanoğlu nankör maddi manevi verdiğin herşeyi denize atmış farzet ki hayattan lezzet alasın karşılıksız sevecek karşılıksız vereceksin bir elin verdiğini diğer el görmeyecek eğer bundan mutlu olabilirsen işte o zaman farklılığın ortaya çıkar.Sevgiyle kal inşallah.
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Haklısın Erci.... Sağolasın bu arada..
Ara
eRCi
Rica ederim yardımcı olabildiysem ben kesinlikle senin kafanı karştırmak istemem tabiki kararı sen yanlızca sen kendin vereceksin aslında insana değer vermek çok güzel suistimal edilmezse verdiğin değerin kıymeti bilinmiyorsa değeri kısıtlayacaksın bunu da yapa bilirsin inşallah derdine bir nebze yardımcı ola bilmişimdir.....
PaPaTYa_PReNSeS
troykaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"Gönül güzelligi geçmez güzelliktir.
O güzelligin devleti Ab-i Hayatin sakisidir."
Hz. Mevlana
İşte mevlana nın da dediği gibi senin gönül güzelliğinin sonucudur insana değer vermek. Amma lakin insanoğlu kör, insanoğlu nankör maddi manevi verdiğin herşeyi denize atmış farzet ki hayattan lezzet alasın karşılıksız sevecek karşılıksız vereceksin bir elin verdiğini diğer el görmeyecek eğer bundan mutlu olabilirsen işte o zaman farklılığın ortaya çıkar.Sevgiyle kal inşallah.

Bi insanı severken yada değer verirken tabikide karşılık beklemiyorum
herkes illa beni sevecek yada üzerime titreyecek diye bişeyin olmayacağına biliyorum..
Benim anlatmak istediğim yakındığım farklı bişe
teşekkür ederim güZEl düşüncen ve fikrin için
Sende sevgiyle kal inşallah...
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rica ederim yardımcı olabildiysem ben kesinlikle senin kafanı karştırmak istemem tabiki kararı sen yanlızca sen kendin vereceksin aslında insana değer vermek çok güzel suistimal edilmezse verdiğin değerin kıymeti bilinmiyorsa değeri kısıtlayacaksın bunu da yapa bilirsin inşallah derdine bir nebze yardımcı ola bilmişimdir.....

olabilmişimde ne demek
beni dinleyip anlamaya çalıştın
derdime derman olmaya çalıştın bi çıkar yol gösterdin
bundan güZEli varmı sence?
Sağolasın...Teşekkür ederim...
Ara
eRCi
Rica ederim ben teşekkür ederim ne mutlu bana yardımcı olduysam her zman kimsenin üzülmesini ve ya kırılmasını istemem bence sende bundan sonra fazla üzme kendini dediklerimi de asla unutma.....seni üzbilecek kadar değerli hiç kimse yoktur.....
troykaa
AAAAAAAAAA Bu arada bende yeni gelmişim bana da hoşgeldin. Herkese selam ve sevgilerimle.
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
unutmıcam kesinlikle
sağolasın...
Ara
eRCi
troykaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AAAAAAAAAA Bu arada bende yeni gelmişim bana da hoşgeldin. Herkese selam ve sevgilerimle.

Hoşgeldin abicim istersen yeni bir başlık aç ben geldim diye.....:Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 16 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:14 PM