:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
PaPaTYa_PReNSeS
evet şu vakti saatimi doldursamda bi an önce gitsem kalbim artık çok yorulduuu
ben beni taşıyamaz oldum...!
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
tuçeee :'(
Ara
EYVALLAH
ya böle konuşma jnm yaa benide üzen bak burdaa...her dert gelir geçer önemli olan takmamak....
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
ben böleyim işde pireyi deve yapar sorada....
amannnn... Sad:
Ara
EYVALLAH
öle olsun jnm benimm....unut gett
Ara
eRCi
bir insana nicin cok deger veririz? verirsek neden karsiligini bekleriz? emek veren yada sevdigimiz insanlara anlam yükler onlara istemedikleri kadar deger ve sevgi hosgörü veririz. onlar bu duruma okadar alisirlarki, artik verilen deger ve sevgi siradan bir hal alir... bunun sorumlusu karsimizdaki sahis degil biziz. bir yandan durmadan veririz diger yandan alamadigimiz icin karsimizdakileri duygusuzlukla nankörlükle suclariz. bu oyunu anlamak icin cok yorulup cok deger verip verdigimizin nekadarini nasil aldigimizi bir düsünmemiz ve yasamamiz gerekir sanirim. bu kişinin seni bu hale getirdiğine göre seni uzebilecek kadar degerli olmadigi inancındayım....
KoRSaN
ne yaptın sen ayşegül...Herifimi öldürcen sen???
Ara
PunisheR
Sevgilimi ve yakaladığım kişiyi iki sandalyeye oturturum ve sandalyeleri sırtları birbirlerine gelecek vaziyette birleşik olarak bağlar,üzerlerine benzin dökerim..Bi sigara yakar yarısına kadar içerim..Kalan yarısını ise çocuğun ağzına tuttururup karşılarına otururum..Sigara çocuğun ağzında bitip geriye kalan köz çocuğun ağzından düştüğünde ortaya çıkan muhteşem görüntüyü izlerim Big GrinBig Grin
Ara
dygu_sal
yaş farkı önemli özellikle 20-25 arası. Çünkü bu dönemde yaş farkı az da olsa insanların hayata bakışı çok farklı oluyo...
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Karşıdaki insanı öyle önemsiyosun öle önemsiyosun ki senden bi parça oluyo adeta.
gerçi önemsemesemde aynı salaklığı yapıyorum.Çok değer veriyorum! Kıyamıyosun,aman darılmasın,aman üzülmesin,canı sıkılmasın vs... üstüne titriyosun..HAklısın belli bir süre sonra sıradanlaşıyo bu durum..(ne yazıkki)
Anlamıyorum neden insanlar hatır gönül işinden anlamıyoo
neden?...

Bi insana değerinden fazla değer vermicem diyorum
kahretsin yapamıyorum!!!!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:58 PM