:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
PaPaTYa_PReNSeS
ay canım sağolasın sende olmasan
afiyetle içicem şimdik Wink
teşekkürler
Ara
TAT_LI CA_DI
KARISTII VALLAA:p:p
Ara
EyLuLce
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eylulce Ben Kacmiyorum Sadece Sewdigim Kisiyle Nikahim Olucakkk Ne O Ne Ben Bi Baskasiyla Ewlenmeyi Dusunmuyorus Cunkuu Gene Ailelerle Yasiycasss
off offff ins mutlu olursunuzz yaa bir ben kimseyi bulamadımm yaaaaa
Ara
|v|_U_S_T_!
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay canım sağolasın sende olmasan
afiyetle içicem şimdik Wink
teşekkürler

giderken bir yanıma ugrarsanız seviniirimm.bizde afiyet ile içtiginiz içeceginiz parasını afiyetle alalım demi Big Grin
Ara
TAT_LI CA_DI
Keske Buna Mutluluk Denebilseydi Eylulce Aslinda O Kadar Guzel Planlarim Hayallerim Var Ki Umarim Hepsi Gercekk Olurrr Umarim Sizinde Bi Gun Karsiniza Deli Gibi Sewebileceginiz Yokluguna Asla Katlanamayacaginiz Varligiyla Bile Yetinemeyeceginiz Innsanlar Cikar
Ara
TAT_LI CA_DI
YA MUSTII BEY HAYATTA HERSEY PARA DEILDIIRRR IYICE PARAGOZ OLDUNUZ SIZDE HEEE:p
Ara
EyLuLce
of off ne güzel konusuyon yaaa yaaa yok canım benim karsıma çıkmazzz söyledim birine ama salaklık yaptımmm neysee
Ara
EyLuLce
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA MUSTII BEY HAYATTA HERSEY PARA DEILDIIRRR IYICE PARAGOZ OLDUNUZ SIZDE HEEE:p
parasız bir sey olmazzz mont alacak bana para biriktirmesi lazımm mustinin:yikildim:
Ara
TAT_LI CA_DI
Eger Sewdigin Insana Sewdigini Solediysen Salaklik Yapmis Olmassin Asil Sewdigini Soleyememek Salakliktir Sen Yureginin Sesini Dinlemissin Sakin Pisman Olma Ama Sewdigini Deger Birine Sole Senin Sewgini Haketsinn En Onemlisi Seni Haketsin
Ara
TAT_LI CA_DI
Burayi Bana Yikip Gitmemissinizdir Umarim
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:03 AM