:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EyLuLce
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oy oy canım canım Big Grin mucks mucks
MUCKSS ASKISI
Ara
EyLuLce
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eylulce Ve Musti Sizden Yardim Isteyebilirmyimmm

BUYUR BİDENEMM
Ara
TAT_LI CA_DI
Pelinle Yoktan Yere Tartistik Heralde Birilerine Olan Sacma Sinirim Yuzunden Kirdim Kalbini Ve Benimle Konusmuyo Aslinda Bi Yerde Ikimizde Hakliyiz Ama Tartismaktan Kurtulamadik Yine Ben Hayatimla Ilgili Ciddi Bi Karar Alma Asamasinda Butun Arkadaslarimin Yanimda Olmasini Istiyorum Ve Bunun Basinda Pelin Geliyoo
Ara
|v|_U_S_T_!
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pelinle Yoktan Yere Tartistik Heralde Birilerine Olan Sacma Sinirim Yuzunden Kirdim Kalbini Ve Benimle Konusmuyo Aslinda Bi Yerde Ikimizde Hakliyiz Ama Tartismaktan Kurtulamadik Yine Ben Hayatimla Ilgili Ciddi Bi Karar Alma Asamasinda Butun Arkadaslarimin Yanimda Olmasini Istiyorum Ve Bunun Basinda Pelin Geliyoo

ben konusurum peloj ile merak etme sen
Ara
TAT_LI CA_DI
Peki Size Bi Soru Hayatinizda Bi Insani Ailenizden Bile Cok Sewsenizz O Insanla Ewlenme Karariniza Sirf Mezhep Ayriligi Yuzunden Iki Tarafli Aileler Izin Vermese Sirf O Insanin Baskasiyla Ewlenmemesi Icin Sirf Birbirinizi Sewdiginiz Icin Gizlicxe Nikah Kiyarmiydiniz_?_Smile
Ara
|v|_U_S_T_!
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Peki Size Bi Soru Hayatinizda Bi Insani Ailenizden Bile Cok Sewsenizz O Insanla Ewlenme Karariniza Sirf Mezhep Ayriligi Yuzunden Iki Tarafli Aileler Izin Vermese Sirf O Insanin Baskasiyla Ewlenmemesi Icin Sirf Birbirinizi Sewdiginiz Icin Gizlicxe Nikah Kiyarmiydiniz_?_Smile

evet Big Grin hiç dinlemezdim kimseyi ve direk nikah kıyardım
Ara
k_ü_b_r_a_55
samsunlular nerdesiniz
Ara
TAT_LI CA_DI
Bu Fikrin Guzellll Sewindimm ....
Ara
TAT_LI CA_DI
Bende Simdi Ayni Seyi Dusunuyorum Ama Yanimda En Sewdigim Dostlarimin Destegine Ihtiyacim Varr Ve Pelin Benim Dosttan Ote Canimdan Bi Parca Ve Onun Olmadigi Bi Yerde Ben Mutlu Olmanin Hayalii Bile Kuramiyorum
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
mrb millet
cinlerim aya kalkmış vaziyette
bana bi çikolatalı süt getirin mümkünse hı ? Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 03:21 PM