:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
|v|_U_S_T_!
bir dakka peloj sen hatun diye kime seslenion kızBig Grin bak eylülceme dedirtmem hatun filan ona göre haBig Grin
Ara
ciciKIS
musti merak etme ben eskisiyim buranın biliorum ne konuşup konuşmıcamı sen rahat olWinkkasma
Ara
ciciKIS
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir dakka peloj sen hatun diye kime seslenion kızBig Grin bak eylülceme dedirtmem hatun filan ona göre haBig Grin
eylülce ye diorum hatun baksana bana olum ben müşteriyim kes sesini deli etme beni kız kızmmıoda sana noluyo alla allaConfusedmiley17: :hihi
Ara
|v|_U_S_T_!
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi hadi kendi bilgisayarın bozuk bize laf yapıosun allahım sabır ver ya kimseye üç kuruş beş kuruş hesabı yapmıorum ben derya insan olanla konuşulur dimi bende öle yapıorum...

pelojjjj sakin ol incitecek laflar kullanma yada sen bu olayı unut hiçbişi söleme lütfen peloj.biliom kendisi sölemesi lazımdı yapmadı buraya yazmak istedi olabilir.simdi sakin olun ve burda bu konuyu kapatın
Ara
|v|_U_S_T_!
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eylülce ye diorum hatun baksana bana olum ben müşteriyim kes sesini deli etme beni kız kızmmıoda sana noluyo alla allaConfusedmiley17: :hihi

olsun öle hatun dedirtmem nan Big Grinonun bir ismi var eylülceeeeBig Grin
Ara
EyLuLce
geldim geldimmm
Ara
|v|_U_S_T_!
sükür hayatım burda kan gövdeyi götürüyordu vallaBig Grin neyse iyi yalnız deilim simdiBig Grin
Ara
EyLuLce
ne kan gövdeyimi götürüyorrrr benden habaersizz aaaaa yettim gari bidenem
Ara
d€n!z kısı
yardıma geleyimmiSmile
bebiS
Big Grin bende bi eksiklik var diodum dün pazardıı :S efet
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 09:09 PM