:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EyLuLce
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyiki varız diycen aslındaBig Grin
he öyle diyecktim yaa agzımdan aldın lafı:yikildim:
Ara
ciciKIS
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kızım sen cok adisin ya Big Grin valla bu yüzden seni sefiom ama arkadasca sonra ezberimsin yanlıs anlayıp kitlemesin bana burda Big Grin bu arada anladım ben anladım :yikildim:
bende seviom nan seni çok delisin ondandır belki kan çekio yok nan delilik çekio nan yok deli deliyi çekioBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim:
Ara
ciciKIS
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN KIMSEYI YARI YOLDA BIRAKMIYORUM BU BIIIRRR IKINCISI PELIN SEN BENI BILIRSIN TANIRSIN HAYATI CIDDI ANLAMDA KAALE ALMAYAN BIRISIYIM AMA GORUYORUM KI SEN ARTIK BENI BILE UMURSAMAS HALE GELMISSIN BU KAHROLASI FORUM YUZUNDEN ARKADAS EN IHTIYAC OLUNDUGU ZAMAN SENIN YANINDA DEILSE O ARKADASIN DEILDIRR... BEN SENI ARKADASTAN OTE KARDESIM YAPTIM CANIMDAN BI PARCASIN DEDIM AYNILARINI SENDE DEDIN BANA YALAN DEIL DIMI... AMA BENIM DERDIM SENI ASMIS KI SENDEN YARDIM ISTERKEN SEN BURDA TANIDIGIN UC BE SGUNLUK INSANLARA HARCIYOSUN BENII... UMARIM ONLAR MUTLU EDER SENI.............MUSTI BURDA BULUNAN LAFLARIN HIC BIRI SENIN ADINA DEILL UZERINE ALINMA SEN BENI IPLESENN NEEEEEEEE IPLEMESSEEENNN NEEE
derya en iisi fazla konuşma sende beni bilirsin azımın ayarı yoktur burda bana küfür ettiripte rezil ettirme beni sen bunları bana dediğin için seninle bidaha konuşmıcam asla arkadaş dediğin böle olur işte forumda milletin azına sakız etmek dimi msnden söleyemiomuydun ya salla zaten bu olay burda kapanmış bitmiştir he bide sordunmu müsaitmisin die yok varya çok pis sinirlendim sakın bidaha bişe yazma buraya sakın görmicem derya..
Ara
|v|_U_S_T_!
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende seviom nan seni çok delisin ondandır belki kan çekio yok nan delilik çekio nan yok deli deliyi çekioBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim:

nan deli olmasan bu hayat cekilirmi beaBig Grin
Ara
EyLuLce
içecek bir sey almaz mısınızzzz Smile
Ara
TAT_LI CA_DI
Konusma Yasagim Oldugundan Deil Gercekten Konusmak Istemedigim Icin Konusmuyorum Ok Kimseyi Resil Etmek Ddiilll Amacim Ama Kusura Bakmaaa Kardassss Ben Senin Kadar Bilgili Deilim Burasi Konusunda Herkessee Son Kesss Hoscakalinnn
Ara
ciciKIS
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nan deli olmasan bu hayat cekilirmi beaBig Grin
hea aynen;P
hatun ne bölüon konuşmamaıızı yaw getir bari patronunla bana çay karşılıklı içelim nedersin nanWink
Ara
|v|_U_S_T_!
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:derya en iisi fazla konuşma sende beni bilirsin azımın ayarı yoktur burda bana küfür ettiripte rezil ettirme beni sen bunları bana dediğin için seninle bidaha konuşmıcam asla arkadaş dediğin böle olur işte forumda milletin azına sakız etmek dimi msnden söleyemiomuydun ya salla zaten bu olay burda kapanmış bitmiştir he bide sordunmu müsaitmisin die yok varya çok pis sinirlendim sakın bidaha bişe yazma buraya sakın görmicem derya..

tamam sakin olun pelojj derya yazsada sen yazma bişi sorun varsa telde veya msnde halledin derya.burası ne sırası nede yeri.ok kapansın konu simdi kilit gelir mazallah lütfen yaniii
Ara
ciciKIS
hadi hadi kendi bilgisayarın bozuk bize laf yapıosun allahım sabır ver ya kimseye üç kuruş beş kuruş hesabı yapmıorum ben derya insan olanla konuşulur dimi bende öle yapıorum...
Ara
ciciKIS
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam sakin olun pelojj derya yazsada sen yazma bişi sorun varsa telde veya msnde halledin derya.burası ne sırası nede yeri.ok kapansın konu simdi kilit gelir mazallah lütfen yaniii
olum kendisi sölicekti msnden bana ama geldi buraya yazdı napmaya çalışıo anlamıyorum ki:S:S:S
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:10 AM