:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ciciKIS
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hemen geliyor hanımefendi.bunun bide para vermesi var ordada ben cok huzursuz oluyorum sabahlarıBig Grin sadece sölemek istedimBig Grin
parayı merak etme kardeşim Wink zengünümde biras hani kroyum emme para bende hesaaaabı:yikildim:
Ara
|v|_U_S_T_!
bu arada bidenem kahvaltı cok hosta o yandaki kedi ne oluyor bizim promosyon hediyemizmi yoksa muahahahaBig Grin
Ara
TAT_LI CA_DI
Arkadaşllar Son Kes Merhaba Suan Sitede Son Yazim Bu Cikiyorum Ve Bida Gelmeyi Dusunmuyorum Pelincim Saol Benide Araniza Almaya Calistgiin Icin Ama Pek Beceremiyo Insan Bazen Kendini Sewdirmeyii Birilerine Bazilarinaaa Cafe Araciligiyla Veda Etmek Istedim Herkes Kendinee Cookk Iiii Baksinnnnnnn HoscakalinnnnnSmile
Ara
EyLuLce
ya benim kendimm hani göstermistim ya sana atlamıs masaya ama hiç bir şeye dokunmadı merak etme bidenem
Ara
|v|_U_S_T_!
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşllar Son Kes Merhaba Suan Sitede Son Yazim Bu Cikiyorum Ve Bida Gelmeyi Dusunmuyorum Pelincim Saol Benide Araniza Almaya Calistgiin Icin Ama Pek Beceremiyo Insan Bazen Kendini Sewdirmeyii Birilerine Bazilarinaaa Cafe Araciligiyla Veda Etmek Istedim Herkes Kendinee Cookk Iiii Baksinnnnnnn HoscakalinnnnnSmile

hoppala olmadı simdi :S bana mı bozuldun sen ? böle birdenbire bu kararı aldıgına göre
Ara
ciciKIS
teşekkürler EylülcemWink
musti Yaz Deftere Bi Ara Urarim Euheuhe:d:d:d
Ara
EyLuLce
valla yarıda bırakmazzz olmazz musti benide görmüyo bak ben gidiyor muyum sen gidersen ben de girmem ona göree
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla yarıda bırakmazzz olmazz musti benide görmüyo bak ben gidiyor muyum sen gidersen ben de girmem ona göree

vay be kimler ile yola cıkmısım ikiside beni yarı yolda bırakcak yanii :S aferin size!!neyse bende yeni ortaklar bulim kendime artık madem ikinizde gidiceksiniz cafemizi yarıda bırakcaksınız :S
Ara
|v|_U_S_T_!
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkürler EylülcemWink
musti Yaz Deftere Bi Ara Urarim Euheuhe:d:d:d

valla jnm bir hafta süren var ödemek için yoksa icra memurları ile kapına dayanırım pcnin elinden alırım vallaBig Grin
Ara
ciciKIS
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşllar Son Kes Merhaba Suan Sitede Son Yazim Bu Cikiyorum Ve Bida Gelmeyi Dusunmuyorum Pelincim Saol Benide Araniza Almaya Calistgiin Icin Ama Pek Beceremiyo Insan Bazen Kendini Sewdirmeyii Birilerine Bazilarinaaa Cafe Araciligiyla Veda Etmek Istedim Herkes Kendinee Cookk Iiii Baksinnnnnnn HoscakalinnnnnSmile
BİTANEM KİMSEYE KENDİNİ SEVDİRMEK ZORUNDA DEİLSİN ONA BAKARSAN BENİDE GÖRMEKTEN HOŞLANMAYAN BİRSÜRÜ İNSAN VAR SENDE BÖLE YAPARSAN İNADINA BURDAYIM SENDE İNADINA BURDA SALLA KIZIM BU HAYATI KALE ALMAYA BİLE DEÄžMEZWink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:48 AM