:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
derdo
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eeeeeeeee hani ama nerde üff ben başka kafeye gidiyorum hizmet sıfır Big Grin
karşılama desen yine öle bu ne yaaaaaaaaaaaa Big Grin
HAKLISIN APLA YA SANA KATILIYORUMMM
YOK YOK BÖLE OLMAZZZ
|v|_U_S_T_!
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[QUOTE=|v|_U_S_T_!]
BEN HERZAMAN BURDAYIM AMA SOHBETİNİZİ BÖLMEK İTEMİYORUM SİZİN KONUŞTUÄžUNUZ KONUYLA ALAKASI YOK BENİMMM GELMEMİN

hadi derdo iş basına Big Grin bu ardaa sohbetş bölmek isteme gir sohbete ne olcak:yikildim:
Ara
happy yeliz
harbi musti sen çok fenasın sende bizi bırakta kendininkini bul gene küstürdün heralde ????????????????????
Ara
happy yeliz
ooo hoşgeldin burçaçımmmm canım benim nasılsın?????????????
Ara
derdo
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:harbi musti sen çok fenasın sende bizi bırakta kendininkini bul gene küstürdün heralde ????????????????????
EVET EVET BENCE DE ÖLEEE
|v|_U_S_T_!
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yelizim sen bana bakma ben mustiyle uğraşıyorum Smile

vay vay buldunuz bir tane kücük emrah vurun ugrasın tabii Big Grin

hemen en iyi müsterimize colasını getirin cabuk Big Grin
Ara
happy yeliz
yav ben garsonum siz hazırlayın ben servis yapim ya SmileSmile
Ara
derdo
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vay vay buldunuz bir tane kücük emrah vurun ugrasın tabii Big Grin

hemen en iyi müsterimize colasını getirin cabuk Big Grin
AMMADA KÜÇÜK EMRAHH
|v|_U_S_T_!
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:harbi musti sen çok fenasın sende bizi bırakta kendininkini bul gene küstürdün heralde ????????????????????

yok valla benim tatlım artık bana küsmez biz onunla konustuk bugün Big Grin bence sen yelizcim erkegini baska forumlara gönderme bak kacar sonra :yikildim:
Ara
EyLuLce
819571menu_coke.jpg

buyrun kolanız hazırrr
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:12 PM