:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
|v|_U_S_T_!
bak kardesim anlatım sana .simdi biz sanal alemde cafe olarak işletioz burayı hersey soyut yanii.amac farklılık yaratmak.canı sıkılan geliyor buraya geyik yapyoz kahve cay ikramımız oluyor sonra hesap ödeyip gidiyorlar tabii hayalden hesap gercekligi yokBig Grin eylülcem arkadasa bende bir cay yaparmısın görsün nasıl bir cafeBig Grin kız mutlu yeliz sende servisi yap bakimBig Grin
Ara
EyLuLce
bende paramı istiyom musti paraları yee bize gösterme bugun vitrinde çok güzel mont gördük onu alacak
Ara
happy yeliz
evet ya banane emeğimin karşılığını isterimm mustiiiiiii??????????????
Ara
|v|_U_S_T_!
bak yukarda anlattım sana anladın yoksa msne gelcen bende suan msnde deilim aksam olurum msnde o zman anlatırım simdi anlamadıysan

bu arada mutlu yelizBig Grin canım sana sölemedikmi bizimle pazarlık yapılmaa zkarsı gelinmez işe girerken bunları kabul etmiş oldun simdiden ayaklanma baslattın bize utanmasa grev yapcakBig Grin
Ara
EyLuLce
725955cay.jpg

ewet çay hazırr yelizcim buyrun götüre bilrsin
afiyet olsun
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende paramı istiyom musti paraları yee bize gösterme bugun vitrinde çok güzel mont gördük onu alacak

bebegim sendemi yanii para hakkında konusuon benimleSad canım feda sana bilmionmu Sad vay beee ortaga bak helal yaniii
Ara
unknow handsome
s.a kimse war mı ? ben burdayım
Ara
EyLuLce
ya bidenemmm saka yaptımm hemen kızmaaa ama çok güzel montu yaSmileben senle para hakknda konusrmuyum para senin kölen olsun yaa
Ara
unknow handsome
alo kimse war mı ?
Ara
happy yeliz
banane ya sadece maaşımı unutmayın dedimmm SmileSmile tamam hemen veriyommm SmileSmileçayı SmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 14 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 01:28 PM