:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EyLuLce
yok her sey varr ama tuz bittmişşş
Ara
happy yeliz
AAAAAAAA hiç olurmu öle şey insan iş arkadaşına kırılırmı SmileSmile
noldu hadi bana söle eylülce SmileSmile
Ara
|v|_U_S_T_!
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AAAAAAAA hiç olurmu öle şey insan iş arkadaşına kırılırmı SmileSmile
noldu hadi bana söle eylülce SmileSmile

biz arkadasta deiliz onunla aynı yola bas koyduk bu cafeyi actık binbir zorluklaSad ve ben nedenini bilmesemde onun üzülmesi beni daha fazla üzüyor cünkü onun benim üzüldügünü biliyomSad neyse yelizcim sen bir konus nedenini bilsem sorunu cözerim ama bilmom.simdi ben cıkıom geliom az sonra biraz alısveriş yapalım yiycek içecek filan Big Grin cafeyi bos bırakmayın gerci eylülcem asla bırakmaz da olsun sende yardımcı ol.yorulmasın fazla eylülcem
Ara
happy yeliz
tamam SmileSmileanlaştık ben öğrenirim şimdi kim üzmüş niye üzmüş benim canımcımı SmileSmile
Ara
EyLuLce
yelizcim yok bişee yaaa benim içimde kalsın her sorun gibi
Ara
happy yeliz
ya öle deme ama insanların hatasını sölemezsen gün gelir onu tekrarlar ve başkasının karşısında kötü duruma düşer sen onun arkadaşı olaraka bence hatasını sölemelisin yoksa ona kötülük yapmış olursun bitanem SmileSmilelütfen beni yanlış anlama bana sölemesende olur ama ona özelden sölesen bile kabulümdür ama söle SmileSmileSmile:Smile
Ara
blue_belial
Bu bağlamanın ustune bı tsk hakettın admin
hadı ıyısın yıne
happy yeliz
hadi herkese iyi günler iyi vakit geçirmeniz dileğiyle SmileSmileSmilehoşçakalın SmileSmile
Ara
TAT_LI CA_DI
arkadaslar ordamısınız geldım ınanın bugun hıc havamda deılım o yusden yardımcı olamadım pekkk ama burdayım suann
Ara
TAT_LI CA_DI
heyyy kımse yok muuu ordaaaaa mustı eylulcemmm nerdesınız
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 04:56 PM