:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
TAT_LI CA_DI
Heyy Cafede Kimse Kalmadimi
Ara
derdo
Ben Varim Ama Ben De Gidiyorum Malesefff
Kendinize Iyi Bakinnn
EyLuLce
derdo sokul paraları
Ara
EyLuLce
toplam:2,5 milyon
Ara
|v|_U_S_T_!
selam eylülcem personelleri sizin bu calısma isteginizi gördükce içim kabarıyorBig Griniyiki acmısız su cafeyiBig Grin
Ara
|v|_U_S_T_!
bu arada personeller bir ara toplanalım konusalım her beraber yenilikler getirelim degisiklikler getirelim cafemize aklımda güsel fikirler var.eylülcem simdi bizim cafede kac kişi calısıyor derdo bugün işe basladı sanırım?nasıl memnunmusun elemandan yoksa söle jnm uyarı gönderelim ona Big Grin
Ara
uykucu_34
samsun lusun ve bızım haberımız yoqqq.ole olsun ...
Ara
EyLuLce
derdo eh işte iyi idare ederr bugun tatlı cadıyı çok keyifsiz gördüm pek fazla çalısamadı
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:derdo eh işte iyi idare ederr bugun tatlı cadıyı çok keyifsiz gördüm pek fazla çalısamadı

allahallah neden acaba? yanii demirbas elamanlarımızdan biri.tatlıcadı ne oldu bir sorun mu var ?
Ara
happy yeliz
evet bu konu bencede çok önemli öle uzaktan konuşmak güzel ama gelip birde yakından görseniz bunların ne kadar gerçek şeyler olduğunu anlarsınız insanlar kendi kızlarını karılarını kardeşlerini öldürüyolar sırf töre denen mantıksız şey uğruna . ama her insan hürdür ve hiç kimse kimsenin canını almamlı bunu bu cahil insanlara anlatmak çok zor . her zaman yargısız infazlar yapılıyo belki onları dinleseler gerek kalmıcak sırf mal para pul uğruna kızları istemedikleri kişiyle evlendirmeye kalkıyolar .bu tür yanlış şeyler malesefki buralarda sürekli yaşanıyo ve kimse dur diyemiyo ..........
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 10:30 AM