:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
k_ü_b_r_a_55
ben gidiyorum arkadaşlar benim hesabı alabilirmiyimBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
TAT_LI CA_DI
Ehehe Biz Sizin Gibi Torpille Yasamiyorus Kendi Ekmegimizi Kazanma Derdindeyiz Emrehan Beyy
Ara
ZeNiTH
Git Git Hesabı İlk Gün Müesseseden Big Grin

İlk Gün Beles :yikildim:
|v|_U_S_T_!
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne Yani Bana Karsi Sesini Yukseltmesi Normal Bi Durummu Oluyooo Acaba Mustafa Beyy

lütfen derya hanım simdi işimize bakalım lütfen polemik olmasın daha sonra sorun varsa su bal10cukmudur nedir gitsin kurtulak bir nefes alak konusuruz
Ara
ZeNiTH
Ne Torpili Nerde Torpille Yasıyomusum Ben Big Grin

Aaa Kim Demis İftira Tongue

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
TAT_LI CA_DI
Mustafa Bey Kaytarmamaya Calisiyorum Aslinda Kaytarmak Deilde Burdaki Birtakim Islerimi Halletmekten Firssat Buldukca Isimle Ilgilenmeye Calisiyorum
Ara
EyLuLce
Hemen Geliyo Cayyy
Ara
k_ü_b_r_a_55
teşekkür ediyorum o zamnBig Grin ama işiniz zor yani bu arada herkese tşk ederim beni dinlediğiniz için
Ara
|v|_U_S_T_!
k_ü_b_r_a_55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben gidiyorum arkadaşlar benim hesabı alabilirmiyimBig GrinBig GrinBig Grin

hemen efendim.adisyonu bakim bir evet Big Grin meyva suyu 2,5 ytl sohbete ilk gün oldugu için ücret almıyoruz.tekrar bekleriz efendim arkadaslarınızla gelin hep beraber gğsel bir sinerji olurBig Grin işallah memnun kalmıssınızdır
Ara
TAT_LI CA_DI
Peki Mustafa Bey Aramizdaki Sorunlari Baskalari Onunde Tartismamaiz Gerekiyo Ozur Dilerim
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 11:42 PM