:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
TAT_LI CA_DI
Ewet Cidden Bu Reklam Konusu Yenilik Isteyen Bi Mevzuuu Bisiler Yapmamiz Lasim
Ara
ZiBiDi_RoMeO
höh anlamadim nasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Big Grin
Ara
TAT_LI CA_DI
Bilirim O Durumlari Ikinci Yili Bitmek Uzere Ve Inanmassiniz Cignedigi Sakizini Meyve Suyu Ictigi Pipetini Bile Hala Sakliyorum Ama Icimde Bitirdim Artik Biseyleri Hayat Cok Kisa Ve Hayat Inanin Bana Bir Bebegin Kucucuk Bi Tebessumunde Saklii Lutfen Harabetmeyin Kendinizi Muutlaka Bi Cikis Yolu Bulucaksniz Buna Innaniyorum Cunku Bende Ayni Acilari Cekip Suan Bu Hale Geldim
Ara
EyLuLce
Bir Istedin Var Mi Romeo
Ara
TAT_LI CA_DI
Romeo Bey Hosgeldiniz Nasil Yardimci Olabilirs
Ara
ZeNiTH
Yaa erkekler hakkınad ne düşündüğü önemli değil sen o kelimen ile önyargılı konuştun hiç bir erkek gözyaşına değmez diyerek ... bu bi önyargıdır ..
unutma kendim için söylemiyom ama her erkek aynı değil bunu bil kendim için de üstüme alınmadım bana bir damla gözyaşına değdiğimi gösterenler var .. rahatım Wink nerde kaldı benim cola :yikildim:
TAT_LI CA_DI
Ba10cuk Siz Nescafe Istememismiydinizzzz
Ara
M3L3K
bnde varimm
Ara
k_ü_b_r_a_55
senin gibi bende aşabilsem o yokuşu bir çıkıbilsem kendimi bulacağım ama sanırım bunun için biraz daha zamanım var ben o yokuşun yarısında bile değilim gelemiyorum her adımım ileri doğru değil geriye doğru atıyorum
Ara
|v|_U_S_T_!
BaL10CuK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaa erkekler hakkınad ne düşündüğü önemli değil sen o kelimen ile önyargılı konuştun hiç bir erkek gözyaşına değmez diyerek ... bu bi önyargıdır ..
unutma kendim için söylemiyom ama her erkek aynı değil bunu bil kendim için de üstüme alınmadım bana bir damla gözyaşına değdiğimi gösterenler var .. rahatım Wink nerde kaldı benim cola :yikildim:

abicim sirketi batırcan sen ha adisyon aldı basını gidiyor burdan cıkısın mutfaktan olcak gibi :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:44 PM