:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
TAT_LI CA_DI
Kubra Hanim Ayni Aciyi Cektigimiz Icin Sizi Anlamakta Zorluk Cekmiyorum Hayat Her Zman Guzel Deilidr Ama Acisinida Kabul Etmek Gerekir Her Zaman Hayatta Imkansiz Olan Hic Bisi Yoktur Inanin Bana Ve Su Da Bi Gercekki Erkekler Bir Damla Goz Yasina Bile Degmess Eger Hep Onu Dusunurek Yasarsaniz Mutlu Olamassiniz Baska Seyler Bulun Kendinize Ne Bilim Anneniz Le Dertlesin Yada Bakin Kendim Denedigim Ve Basarli Bi Sonucc Cewrenisde Bebegi Olan Birisi Varsa O Bebekle Ilgilenin Onu Isleyin Inanin Bana Bu Sizi Son Derece Rahatlatacaktirr (bu Arada Psikolojiden Ii Anlarimm)
Ara
k_ü_b_r_a_55
ön yargılı değilim hiç bir zamnda olmadım ama olmuyor insan bir kere sever yaa ben o sevgiyi geç farkına vardım şimdi yaptığımı çekiyorum etrafımada baksam hep gözümde o var bilmiyorum ben ne yapacağım böyle
Ara
EyLuLce
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arada göster kendini canım özlüyorum lütfen yanii :yikildim:

bu arada nescafe hazır tatlı cadı bal10cukun oldugu masaya verirmisin bunu Big Grin adisyonada yazmayı unutma nescafeyi Big Grin
TAMAM BİDENEM ÖZLETMEM KENDİMİ NESCAFE HAZIR TATLI CADIM ALABİLRSİNN
Ara
|v|_U_S_T_!
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kubra Hanim Ayni Aciyi Cektigimiz Icin Sizi Anlamakta Zorluk Cekmiyorum Hayat Her Zman Guzel Deilidr Ama Acisinida Kabul Etmek Gerekir Her Zaman Hayatta Imkansiz Olan Hic Bisi Yoktur Inanin Bana Ve Su Da Bi Gercekki Erkekler Bir Damla Goz Yasina Bile Degmess Eger Hep Onu Dusunurek Yasarsaniz Mutlu Olamassiniz Baska Seyler Bulun Kendinize Ne Bilim Anneniz Le Dertlesin Yada Bakin Kendim Denedigim Ve Basarli Bi Sonucc Cewrenisde Bebegi Olan Birisi Varsa O Bebekle Ilgilenin Onu Isleyin Inanin Bana Bu Sizi Son Derece Rahatlatacaktirr (bu Arada Psikolojiden Ii Anlarimm)

anam sen neymişsin ya Big Grinelemana bak be psikoloji biliyor :yikildim: bu arada erkekler bir gözyasına bile degmez lafını duymamıs olim Big Grin

bal10cuk bak ne diyorlar erkekler hakkında ?
Ara
ZeNiTH
Ee Hani Kahve Falan Görülmüyo Hayal Mahsulu Yapmayın Abicim ya Big Grin

Bak Kahve Bele olur Big Grin

slayt1ie1.jpg
TAT_LI CA_DI
Tabi Aldim Emrehan Beyin Baska Istegi Varmidir Acaba
Ara
|v|_U_S_T_!
bu reklamları daha sonra yapcaz simdilik ilk gün ben bu gece calıscam bunlar üzerinde efendim.simdilik hosgörün lütfen Big Grin
Ara
tatlı_cadı
çayır çimen qeze qeze oooo Big Grin Big Grin Big Grin ßu dündü Big Grin
buqn: Murat ßa$aran-GüLümse Anne SadSad
Ara
EyLuLce
Başka Isteğiniz Var Mi Bayanlar Beylerr
Ara
k_ü_b_r_a_55
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kubra Hanim Ayni Aciyi Cektigimiz Icin Sizi Anlamakta Zorluk Cekmiyorum Hayat Her Zman Guzel Deilidr Ama Acisinida Kabul Etmek Gerekir Her Zaman Hayatta Imkansiz Olan Hic Bisi Yoktur Inanin Bana Ve Su Da Bi Gercekki Erkekler Bir Damla Goz Yasina Bile Degmess Eger Hep Onu Dusunurek Yasarsaniz Mutlu Olamassiniz Baska Seyler Bulun Kendinize Ne Bilim Anneniz Le Dertlesin Yada Bakin Kendim Denedigim Ve Basarli Bi Sonucc Cewrenisde Bebegi Olan Birisi Varsa O Bebekle Ilgilenin Onu Isleyin Inanin Bana Bu Sizi Son Derece Rahatlatacaktirr (bu Arada Psikolojiden Ii Anlarimm)
emin ol bu zmana kadar hiç ağlamadım benim çevremdeki insanlar beni gülüşümle tanırlar en üzüntülü olan insanı bile kimse güldüremezken ben güldürüyorum hayata ne olursa olsun hep olumlu baktım hiç yaşadıklarımdan dolayı keşke yaşamasaydım yapmasaydım demdim ama bazen kendimi tutamıyorum ağlıyorum kendimle konuşuyorum onu içimde yok etmeye çalışıyorum ama olmuyor bir yerden geliyor ben istemesemde
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 01:29 AM