:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Rüya Güzeli
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:napıyon peki bi ipucu versene Big Grin

yaptığı yumurtayı kafasında kırıyorum Big Grin parasını alıp ganyan oynuyom Big Grin saçından sürüklüyom Big Grin daha saymıyım korkarsın
Ara
Rüya Güzeli
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:her lafa bi atlamasan olmaz zaten TongueBig GrinBig Grin

de get hangi lafa atladım bu zamana kadar Big Grin gelmiş arkadaşımız tanıyalım dimi Big Grin
Ara
k_ü_b_r_a_55
bu forumu tesadüf eseri buldum adım kübra ama çok beğendimSmile
Ara
Pessimist
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaptığı yumurtayı kafasında kırıyorum Big Grin parasını alıp ganyan oynuyom Big Grin saçından sürüklüyom Big Grin daha saymıyım korkarsın

caniiiiiiii:yikildim: Big GrinBig Grin
Pessimist
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:de get hangi lafa atladım bu zamana kadar Big Grin gelmiş arkadaşımız tanıyalım dimi Big Grin

tanı hadi izin verdimTongue Big Grin
Pessimist
k_ü_b_r_a_55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu forumu tesadüf eseri buldum adım kübra ama çok beğendimSmile

iyiki bulmuşsunWink
Rüya Güzeli
ewt kübracım bende google dan bulmuştum bende çok begenmiştim we sanırım 1 yıldır burdayım we burayı bırakmayada niyetim yok bütün arkadaşlarla burda kanak olduk we hepsi çok iyi dostlar inş. sende bizim aramıza katılırsın bu arada yaş kaç Big Grin
Ara
k_ü_b_r_a_55
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewt kübracım bende google dan bulmuştum bende çok begenmiştim we sanırım 1 yıldır burdayım we burayı bırakmayada niyetim yok bütün arkadaşlarla burda kanak olduk we hepsi çok iyi dostlar inş. sende bizim aramıza katılırsın bu arada yaş kaç Big Grin
ben 18 yaşındayım benide aranıza kabul ederseniz neden bende sizinle kanka olmayayım ki:KD Confusedirit:
Ara
Pessimist
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bütün arkadaşlarla burda kanak olduk we hepsi çok iyi dostlar

sensin iyiBig Grin
Rüya Güzeli
hayır sensin iyi Big Grin ama ben daha iyiyim Big Grin heheeh
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 01:33 PM