:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
derdo
sizin Adiniza Grçekten çook üzüldümm.arkadaş Kazanmak Hiç Kolay Değildirrr.bazen Insanlarrr Gurur Yaparak Arkadaşliklarini Bitirebilio.ama Kazanmak çokk Zordurr.ben Derim Ki Arkadaşinla Bir Daha Konuş Belkii Birbirinizi Iyi Anlayamamiştirsiniz Yniden Konuşmakta Fayda Varrr.inşş Düzelirr Aranizzz.
blue
SAOLDA COK DENEDM.ANLAYAMIOS..COK FARKLIYIS.DOÄžRULARIMIZ FARKLI..O YUSDEN BÖLE KALSIN.İKİMİS İÇİNDE EN İİSİ BUSmileSAOL İİ DİLEKLERİN WE TAWSİYLERİN İÇİNDE Smile
Ara
derdo
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SAOLDA COK DENEDM.ANLAYAMIOS..COK FARKLIYIS.DOÄžRULARIMIZ FARKLI..O YUSDEN BÖLE KALSIN.İKİMİS İÇİNDE EN İİSİ BUSmileSAOL İİ DİLEKLERİN WE TAWSİYLERİN İÇİNDE Smile
OKE O ZAMAN SİZİN İÇİN HAYIRLSI OLSUN O ZMAN
blue
Amin Jnm Saol
Ara
PrinceSs
bence bütün duygusuz üyeleri kendini beğenmiştir nede olsa hep "bir site var bizim süper"diyerek ailesini överek beğenmişlik yapmıştır...Smile
PrinceSs
bende geldim hemen jet hızıyla konuya dalıorum
DaldımBig Grin
jnm bende ara sıra arkadaşlarla öle oluorum birisiyle 1,1 buçuk ay konuşmamıştık ama bi tel yetio barışmak için senin içinde en hayırlısı olsun...
derdo
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Amin Jnm Saol
NE DEMEK HER ZAMNN
derdo
ezgi26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende geldim hemen jet hızıyla konuya dalıorum
DaldımBig Grin
jnm bende ara sıra arkadaşlarla öle oluorum birisiyle 1,1 buçuk ay konuşmamıştık ama bi tel yetio barışmak için senin içinde en hayırlısı olsun...
HOŞ GELDİN EZGİİ
PrinceSs
hoş buldukSmile
PrinceSs
bu sitedeki sevenler evlencek tabii yaşı +18 olanlarSmile
2kişi war Hasan Abim ve Pelin Ablam
SuLTaN Ablam Ve Süleyman Abim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 04:54 PM