:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
uykucu_34
bende ajdarı rehin alırdım.... haahahaa
Ara
lorient_19
walla benım rehineyi seçmeyi şansım olsa ilk başta tatlı_cadıyı alırdım 2 sene rehin tutardım ondan sonra serbest bırakırdım yoq yoq ben wazgeçtim tatlı_cadıdan ben kendimi rehin alırdım en azından susar birini beni ikna etmesını beklerım onu rehin alsam başima dert alırım o iki gün bu siteye yazı yazmasa ölür kesin rehin alırkende en iyisi bi diz üstü bilgisayar alım en azından onu rehin aldıgımın farkında olmaz oda olmadı diyelim fatih yüregi alırım
Ara
rockçı/kız
hehe kuzenSmile
Ara
ozgur_yasarim
biliyorsunuz 14 şubat geliyor sevgiliye verilecek hediyeler şimdiden ayarlanıyor...
ya bayanlar daha çok size soruyorum bu soruyu takı ve süs eşyası hariç sizin hoşunuza neler gider bana yardımcı olun ya kafamda bir iki fikir var daha iyisi çokar diye birde foruma sorayım dedim cevaplarınızı bekliyorum...
blue
Smilekısları memnun etmek kolaydırçama bi çok kızı etkilemek zordur..sahsen ben bayan olarak sefgilim olsaydı ondan kendine ait bişileri hediye etmesini isterim.ne bilim bi thisörtünü yada kendine ait özel benden baska kimseye wermeye kıyamıcagı bişiyi hatta bana werirken bile uzun uzun düşünebildiği bişiyi sewerek wermesini isterdim..yada kendi alleriyle yatıgı bi küpe yada kolye..cok hosuma giderdiSmile
Ara
>As!_M€L€q<
burda....blue cuma katılıommm beğendirmek zorr kızlra bişe Sad
bak farklı bişe söleyimm...sannaaa
ben bi erkk olsam küçük bii süslü kutu yaptırıdımm içinde kurumus gül yapraklarıı vee güsel göz alıcı bi kolye veaa ne düşünürsenn.....
beyzaeren
benim favori dizim DOKTORLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YA SİZİN ????:Smile
Ara
yaraliyureq
sitede en coq sefdiqinizz kişi kim (desem)olarmı!!
Ara
yaraliyureq
ENNN COOOKK SEFDİÄžİMM KİŞİİİİİ........

.........MAVİ........
Ara
yaraliyureq
süper bi anket tebrixx...
benimmm hayatta vazqecemem binbirgece..

11-2blm.JPG
9-2blm.jpg
Ara

Hızlı Menü: