:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
CaNaT
Tamam Esra Ne Kiziyorsun
Sad
Ara
Rüya Güzeli
ay canlarım kızmıyorum ya Big Grin kıyabilirmiyim size Tongue
Ara
Rüya Güzeli
bnm yazdıgım mı kim yazdıı banane ben okumamıtım demekki fikirlerimiz aynıymış işte hıh
Ara
derdo
Sevindimm Esraaaa
ozgur_yasarim
valla benimkide istanbulda bende istanbulluyum amaşehir dışında okuyorum... okul tatil oldu kursum var ama bır hafta kıracagım ve 14 şubatta yanında olacağım nasipse belki o gün görüşemeyiz ama sonrakı gun yada onceki günde olabilir ufak bir sorun var ne hediye alacağım onu bulamadım kızlar bana yardımcı olun ufak bır tıyo takı ve bıblo tarzı seyler hosuna gitmezBig Grin
derdo
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnm yazdıgım mı kim yazdıı banane ben okumamıtım demekki fikirlerimiz aynıymış işte hıh
ÖYLEYMİŞŞ DEMEKKİİ
CaNaT
Yani Bende Sevindim Yoksa Eline Süpürgeyi Alip Bi Karşi
Atağa Geçer Girer Bize Diye Bir An Tirstim
Ara
Rüya Güzeli
bence yüzük al Big Grin yada onun adını simgeleyen felan bişey alabilirsin bir cd ye ses kaydı yapıp içine begendigin parçaları ona aramagan etmek istedigin parçaları koyabilirsin bir mektup yazıp içine gül koyabilirsin
Ara
Rüya Güzeli
ya normal hayatta millet beni görüyoda tırsıyo Big Grin size bişey yapmadım ama tırsıyosunuz neden herkes tırsıyo benden ya Sad
Ara
derdo
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya normal hayatta millet beni görüyoda tırsıyo Big Grin size bişey yapmadım ama tırsıyosunuz neden herkes tırsıyo benden ya Sad
YOK YA BEN KORKMAM NİYE KORKAYIMMM
DİMİ AMAAA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 12:58 AM