:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ZeNiTH
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GİBİ BİŞİYYY BAKIYORUMDA BENDEN BİŞİYLER KAPMIŞSINNN FALCILIK TA
TŞKLERRR

Ne Haddime BEyim ...Sen Devm Et FaLcıLıga TopLumumuzda İnanan Cok nasıL OLsa ... İyi Para Kazanırsın .. Smile
Rüya Güzeli
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neyse arkadaşlar size iyi sohbetlerrr ben çıkıyorummm kendinize iyi bakın SmileSmileSmile

esra sende kusura bakma msn bi kapandı açılmıyo özür dilerim başka zaman konuşuruz SmileSmileSmile

ok cnm önemli deqil ama tam önemli bişey sorcaktım neyse kendine cici bak bys bys yine bekleriz geirken eli boş gelme Big Grin
Ara
derdo
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne Haddime BEyim ...Sen Devm Et FaLcıLıga TopLumumuzda İnanan Cok nasıL OLsa ... İyi Para Kazanırsın .. Smile
YOKK BEAA NE İŞİMM OLURRRR. FALCILIKTAN KAZACANAÄžIM PARA BENİM İÇİN HAYIRLI OLMAZZZ.BURDA TAKILIOS İŞTEE.
AMA SENİN DE DEDİÄžİN GİBİ İNANLARR ÇOKK
ZeNiTH
BakLava Getir GeLirken TatLı YiYeLim TatLı KonusaLım Big Grin
derdo
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BakLava Getir GeLirken TatLı YiYeLim TatLı KonusaLım Big Grin
EVET EVETT İYİ OLRRR
ZeNiTH
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YOKK BEAA NE İŞİMM OLURRRR. FALCILIKTAN KAZACANAÄžIM PARA BENİM İÇİN HAYIRLI OLMAZZZ.BURDA TAKILIOS İŞTEE.
AMA SENİN DE DEDİÄžİN GİBİ İNANLARR ÇOKK

Bi Nevi Akıntı BilinçsizLik mi Desem Artık ...
Yapacak BiseyLeri Yok İste Fal dan Medet Ummak Gibi Bir Sey .. Smile
derdo
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi Nevi Akıntı BilinçsizLik mi Desem Artık ...
EVETT HAKLISIINNN ONUNLA AVUNMAK GİBİ BİŞİYYY
Rüya Güzeli
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi Nevi Akıntı BilinçsizLik mi Desem Artık ...

ya ama walla bende inanmıyodum ölesine merak ettim baktırdım hepsi çıktıı inanın sizde baktırsanız sizde inanırsınız Big Grin walla
Ara
ZeNiTH
Tavsiyen İcin TesekkürLer ... Smile
derdo
Hmmm Ben Tşkk Ederimmm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 01:19 PM