:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
CaNaT
saol yeliz eline sağlık

emrehan yada sefa çay falıda bakıyormusunuz
Ara
Rüya Güzeli
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN BAKARIMMM SEN HEÇÇ MERAK ETME HELE SEN AT BAKEMM 4 YTLL

aaaaa :o öle olsun be yelizcime 3 melyon bana 4 melyon öle mi Big Grin baktırmıyom hıh
Ara
derdo
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çay içerken bir yandanda sen fala bak sefa SmileSmile eee aşk hayatım nasıl karışıkkk SmileSmile
AT BAKEMMM Bİ 4 YTL DEVAMI GELSİNNN
happy yeliz
iyide arkadaşım tamda falıma bakıyodu şimdi terör falan biraz ters oldu aşk hayatım karışırsaaaaaa bak sorarım sana SmileSmileSmileSmile

hem bence kaldırılsın o ne öyle yetmedimi o kadar küçük çocuğa kötü örnek olmasııııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!! onların yüzünden kaç masum öldü SadSadSadSad
Ara
derdo
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaaa :o öle olsun be yelizcime 3 melyon bana 4 melyon öle mi Big Grin baktırmıyom hıh
YELİZ ÇOKK PAZARLIKK YAPTII BEAAA
SENİN ELİN BOLLL ONDAN BEAAA
MorciveT
En kendini beğenmiş üyemiz Big Grin biricik ortağım SmileSmile
Ara
happy yeliz
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AT BAKEMMM Bİ 4 YTL DEVAMI GELSİNNN

tamam sefacım ben sana özelden gönderirim sen bi bak bakem falıma doğru düzgünnn SmileSmile
Ara
ZeNiTH
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyide arkadaşım tamda falıma bakıyodu şimdi terör falan biraz ters oldu aşk hayatım karışırsaaaaaa bak sorarım sana SmileSmileSmileSmile

hem bence kaldırılsın o ne öyle yetmedimi o kadar küçük çocuğa kötü örnek olmasııııııı!!!!!!!!!!!!!!!!!! onların yüzünden kaç masum öldü SadSadSadSad

Buna Aldırıs Etmezsen Mesajı Yazan Kisi Amacına ULasamaz ...Sadece RekLam Yapmak İcin Siteye Üye OLdugunu BiLiyorum...Bosver Ve Görmezden geL ...

Benim Falım Noldu ...
happy yeliz
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YELİZ ÇOKK PAZARLIKK YAPTII BEAAA
SENİN ELİN BOLLL ONDAN BEAAA

ayıptır sölemesi azcık pazarlıkçıyımdır SmileSmileSmile övünmek gibi olmasınnSmileSmile
esra azcık gözlerini aç artık kazıklanma gıı SmileSmile
Ara
derdo
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol yeliz eline sağlık

emrehan yada sefa çay falıda bakıyormusunuz
ABİ HER TÜRLÜ FAL BAKILIR SİZ PARADAN HABER VERİNN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 03:33 PM