:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
derdo
Evett Yaaa Biz Içtik Sabah çayyy
Bende Sütlü Kahve Istiyorumm
Rüya Güzeli
durun ben çay demlemeye gitmiştim ondan katılamadım sohbete Big Grin
Ara
happy yeliz
kahve1.jpgtürk kahvesi benim elimden SmileSmile

al bakalım umarım beğenirsin SmileSmileSmile istediğin o olsunn ya SmileSmileSmile
Ara
ciciKIS
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yorum yapma ozaman Confusedmiley35:
peki bidahakine yapmamWink
Ara
derdo
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kahve1.jpgtürk kahvesi benim elimden SmileSmile

al bakalım umarım beğenirsin SmileSmileSmile istediğin o olsunn ya SmileSmileSmile
BU KAHVE KİMEYDİİİ
isyanbitmez
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öncelikle Arkadasım...
Ben Saçma Konu Açmadığımı Düşünüyorum Ve Saçma Bi Konu açarsam Her Türlü Yorumada Açığım...
Arkadasın Ne Düşündüğünü BiLemem O Bir Konu Açtıysa O MutLu Olacak veya Olmayacak İlgiLendirmez Beni...
Açtığı Konu Beni Rahatsız Ederse Bu Beni İlgilendirir...
Eğerki Konu Açtıysa Bu Konu Her Türlü Yorumada Açıktır...
Niye Saçma Olduguna Gelince...
Sie Kelimesinin Anlamını Hepimiz Biliyoruz...
Bu Yorum Değil Kişilerin Birbirine Hakaretleri....
Ben Sie Kelimesini Vurgulamak Yerine Ona Saçma Konu Açmaması Geretiğini Söyledim...
Herkes Açtığı Konuya O Mutlu Olsun Diye Görmezden Gelirsek Vay Halimize Diyorum....
HAKLISIN Melody. Kimse saçma konu açtığını düşünmez sanırım. Ben sen saçma konu açtın demedim. Bu kısımda yanlış anlaşılma olmasın. Dediğim açtığımız konunun kime saçma geleceğini bilemememizdir. Saçma bir konu açtığını düşündüğümüz kişi hakkında tüm üyeler konuya girip bu konu saçma ve gereksiz gibi ifadeler kullanırsak bu durum forum açısından iyi olmayacaktır. Bunun sonu da gelmez. Bu kısımda düşünce farkımız var bu da doğal ben saçma ve gereksiz bulduğum konulara yorum yapma gereği duymam sen belirtirsin.

Kullanılan kelime açısından rahatsızlığımız da aynıdır. Bir hakaret ifade eder......
happy yeliz
melody (emrehan ) istedi bende bi koşu yaptım geldimm SmileSmileSmile ama beğenmedi heralde baksana tşk etmedi SadSadSad:
Ara
Rüya Güzeli
ya bende alıyım ama aranızda fal bakmasını blen warsa biri bana fal baksın Big Grin
Ara
ZeNiTH
kahve.gif

Buyrun BakaLım Buda Sizin Caktırmayın İcinde Süt Var Heee Big Grin
happy yeliz
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bende alıyım ama aranızda fal bakmasını blen warsa biri bana fal baksın Big Grin

esracım valla bilsem bakardım ama hiç anlamam ama sanırım sefa biliyo bi ara öle duymuştumSmileSmile:Smile:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 06:20 PM