:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
happy yeliz
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ÇAYLARRR ESRA DANN OLSUNNN
HEP BİZ ERKEKLER ISMARLIYOZZ OLMUYO Kİ BÖLE AMA

ayıp ettin istesek esra elleriyle bile hazırlar bize yanii olmadııı şimdi SmileSmile

demi esra SmileSmile:?????????
Ara
derdo
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ben demin çay içtim bana bi kahve sölesek sütlüsünden SmileSmileSmileSmile
TAMAM ŞİPARİŞLER ESRA YAAAA
MorciveT
Herkesin zevk anlayışı farklıdır...

Konuya devam edebilirsiniz, başkalarını incitmeden... Tekrar rica ediyorum, anlamını bilmediğiniz kelimeleri kullanmayın, burada hakaret ve küfür kelimeleri duymayı ne ben ne de üyelerimiz görmek istiyor... Gereken uyarılar, edit halinde gösterilmiştir...
Ara
derdo
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kusura bakma dalgınlığıma geldi sormayı unuttum iyi olduğuna çokkkkk sevindim SmileSmileSmile

valla ben buralardayımda sanki sen yokmuşsungibime geliyo SmileSmileSmile::yikildim: :yikildim:
YA BEN DE BAN YEDİMM O YÜZDEN BENİM PC DEN BİRAS ZOR OLUYODU GİRMEM EN SONUNDA FORMAT ATTIM VE DÜSELDİİİ
derdo
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayıp ettin istesek esra elleriyle bile hazırlar bize yanii olmadııı şimdi SmileSmile

demi esra SmileSmile:?????????
ONDAN EMİNİM KESİN HAZIRLARRR
happy yeliz
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA BEN DE BAN YEDİMM O YÜZDEN BENİM PC DEN BİRAS ZOR OLUYODU GİRMEM EN SONUNDA FORMAT ATTIM VE DÜSELDİİİ

valla benimkide format istiyo gibi davranıyo hayırlısı olsun SmileSmileSmileSmile:

esra yolunu kaybetti heralde forumda ben onu bulayım geliyorummm SmileSmile
Ara
Rüya Güzeli
aaaa yeliz gelmişşşş hoşgeldin
Ara
happy yeliz
hoşbuldummm canımmmm nerelerdesin ya SmileSmile hadi çay bekliyoruzzz sohbet edcez kuru kuru gitmiyo SmileSmileSmile
Ara
ZeNiTH
Çaydan Vazcaydım ELiniz Deeğmişken Bana Orta Türk Kahvesi BoL KöpükLü Big GrinBig Grin
ciciKIS
gene tartışmanın içine düştüm benim görüşüm arkadaşlar sizde saygı duyun lütfen verdiğim rahatsızlııktan dolayı özür dilerim...
kızmayın bana haklıda olabilirsiniz Sad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:26 AM