:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
seçici
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SEÇİÇİ KIS ASILIOMUSUN BANA :yikildim: :yikildim: TATLIM FALAN DEMYE DEVAM ETT HOŞUMA GITTI Confusedmiley16: Confusedmiley16: :yikildim:
:yikildim: :yikildim: nediyim ki sana bilemiyorum tama tatlım hem evet asılııyorum ne olcak
Ara
experiance
ALLAH ICIN ASILSANA Bİ hehe dur düşcemm hehe
Ara
seçici
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ALLAH ICIN ASILSANA Bİ hehe dur düşcemm hehe
daha ne yapim sen msnsye gel asılcam sana düşmee bişi olmasın sana canıım aa yoksa ben ne yaparım nayırr olamaz bişi olmasun düşmee bak sinir etme beni düşersende tutmam elinden hıh
Ara
experiance
seçici Adlı Kullanıcıdan Alıntı:daha ne yapim sen msnsye gel asılcam sana düşmee bişi olmasın sana canıım aa yoksa ben ne yaparım nayırr olamaz bişi olmasun düşmee bak sinir etme beni düşersende tutmam elinden hıh

benıde dusunurmuss hanfendıyee bakk elımden tutmasmıss ......MorciveT : Kelimelere Biraz Daha Dikkat Lütfen... ! ................... :yikildim:
ÇohTA TIN :yikildim:
Ara
EyLuL
bütün forum dediginde bizde icindeyiz demi.. ona göre taki takiyimSmile
Ara
seçici
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benıde dusunurmuss hanfendıyee bakk elımden tutmasmıss :yikildim:
ÇohTA TIN :yikildim:
tamam yaa alla alla hem asıl diyon sorada tıın bende seni tınlamıyorum hıh merak etme sen koşcan daha peşimde durr Confusedmiley16: düşünüyoruz suç oluyo düşünmüyoruz suç oluyo tamam düşünmüyorum. . . sen MorciveT : Kelimelere Biraz Daha Dikkat Lütfen... !
Ara
experiance
seçici Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam yaa alla alla hem asıl diyon sorada tıın bende seni tınlamıyorum hıh merak etme sen koşcan daha peşimde durr Confusedmiley16: düşünüyoruz suç oluyo düşünmüyoruz suç oluyo tamam düşünmüyorum. . . sen sie

Bir Cevabim Bile Yok . Ama Soruya Hayran Kaldim !!!Confusedmiley35:

[b]Seni kaybetmemekte kararliyim. Kararlarimda israrliyim. Israrlarimda inatçiyim. Inatlarimdan da VAZGEÇMEM…

(ANLADIN SEN)
[/b]
Ara
ZeNiTH
Tabikide ... Bütün Forum Zaten UnuttukLarım İçindi ... Wink

5 i Bi Yerde Tak ... Smile
ZeNiTH
Arkadaslar Ne OLuyo ...

Sie Falan Ne Demek ...

Ve Konuda Cok Sacma ...

Fatih Lütfen Bos Ve Gereksiz KonuLar Açma ...
ZeNiTH
HayırLı SabahLar ... Smile Saat : 5:48 Hehehe Uyuyamadım Yine ... Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 09:27 AM