:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ÐŽeşaren
hmm garip is ya. peki senin sifren koLaymiydi, herkesin biLecegi bisey oLabiLirmiydi???

Neyse senin simdik güvenLi bi sifren varmi arkadasim.

Demekki evinden giremiyorsun garip is ya:S
Ara
ѕqρα кJмя
Benm msn $ifremin sewiesi biLe en zOr Big Grin

365 yıL ura$In yine buLamassınıss Big GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
ya bende çok üzüldüm ben ztn senden beklemem sefa o kimse yakında ortaya çıkar zaten sen merak etme hepimiz arkandayız Wink
Ara
ÐŽeşaren
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BU SİTEEE SEVİLMEZZ Mİİ YAAA EVDEN GİRİLMİYOO DİYE KALKTIMM CAFE GELDİMMM..

Yani=) bak bu sevdayaBig Grin:KD
Ara
derdo
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bende çok üzüldüm ben ztn senden beklemem sefa o kimse yakında ortaya çıkar zaten sen merak etme hepimiz arkandayız Wink
TŞK EDERİM ESRAAAAA
derdo
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmm garip is ya. peki senin sifren koLaymiydi, herkesin biLecegi bisey oLabiLirmiydi???

Neyse senin simdik güvenLi bi sifren varmi arkadasim.

Demekki evinden giremiyorsun garip is ya:S
ŞİMDİ ŞİFREYİ DEÄžİŞTİMMM EVDEN GİREMİYORUM ÇÜNKÜÜ TOLGA ABİNİN GÖNDERDİÄžİ MSJ ÇIKIYO KARŞIMAAA
::CESMİNAZ::
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
bebek01ic4.gif

doğum günün kutlu olsun
::CESMİNAZ::

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. ıyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

BİTANEMM,,ÇOOOK SAOL YA,,CİDDEN ÇOOK DUYGULANDIMM..DUYGUSUZA ÜYE OLMAMA RAÄžMENSmile NEYSE..HEP BERABER DAAA NİCE MUTLU YILLARA İNŞ.
Ara
Rüya Güzeli
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TŞK EDERİM ESRAAAAA

rica ederim yaw sana güvenim sonsuz :Wink

ya dün akşam yoktum Big Grin ailemle yemege gittik içkili yerdi arada götürdüm herkes şaştı hepsi sarhoş oldu ben olmadım Big Grin ama annemede yakalandım
Ara
blue_belial
sevdıklerınle beraber nıce yıllara.
pusat41
selamın alykum ebn geldıım nbr arkadaslar sanırım buldıuum yagmur yureklı yanılıor muyum
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 07:19 AM