:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
derdo
Slmm Arkadaşlar çok Kötüyümm Yaaaaa
ÐŽeşaren
AleykumseLam sefa...Hayirdir neyin var arkadasim
Ara
ZeNiTH
Hehee Hadi Hadi Daha NE Anneler Babalar Gelecek Süleymanla Sultanın Çocukları Bile gelecek BurayaBig Grin
derdo
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AleykumseLam sefa...Hayirdir neyin var arkadasim
HİİÇ SORMA YAAAA DÜN BİRİSİ BENİM DUYGUSUZ ŞİFREMİİİ KULLANARAKK
Bİ KONUYA KÖTÜ ŞEYLERRRR YAZMIŞŞŞ VE TABİ DOÄžAL OLARAK TOLGA ABİ BENİ BANLEMİŞ VE SABAH MSN DE KONUŞTUK TOLGA ABİYLE TABİ BEN OLMADIÄžIMI UZUN UZUN AÇIKLADIM VE BAN KALKTII AMA EVDEN GİREMİYORUM ŞU AN CAFEDEYİM VE ÇOOK SİNİRLİYİMM.İŞTE BÖLEEE
derdo
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heh arkadasLar annem bise bakmak icin gecti PC basina sonra anneme bi bakabiLirmiyim duyugusuz.com dedim, izin verdi. Simdik annem ile bi saat oLacak sitede takiLiyorum. kizmaya basLadiSmile :yikildim: heh
bu site tam bir bagimLiLik...Anneminde hosuna gidiyor vaLLah site...Ikimiz sörf ediyoruzBig Grin:KD

afedersin annemWink
ÇOOK GÜSEL YAFFF
ALLAH MUTLULUÄžUNUZU ARTTIRSINN
ÐŽeşaren
sagoL sefa...annemde bu siteyi cok sevdi=)
Ara
derdo
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sagoL sefa...annemde bu siteyi cok sevdi=)
BU SİTEEE SEVİLMEZZ Mİİ YAAA EVDEN GİRİLMİYOO DİYE KALKTIMM CAFE GELDİMMM..
ÐŽeşaren
hadi yaaSad cok üzüLdüm arkadasim...Simdik nasiL peki...Kim oLabiLir senin sifreni kiran veya biLen tahmin edebiLecegin biri varmi:S
Ara
pusat41
harbıden bagımlılık yapıoo bu sıtee
Ara
derdo
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi yaaSad cok üzüLdüm arkadasim...Simdik nasiL peki...Kim oLabiLir senin sifreni kiran veya biLen tahmin edebiLecegin biri varmi:S
YAA YOKK KEŞKE BİLSEMM.AMA BU KONUYU ARAŞTIRIYORUM...ŞİMDİ NORMAL GİREBİLİYORUM AMA EVDEN GİREMİYORUMM ŞU AN CAFE DEYİM ZATENN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 05:37 AM