:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ÐŽeşaren
pai paii=)
Ara
Rüya Güzeli
bende kovaladım Big Grin neyse yaf bende gidiyom yarın sohbete dewam ederiz Big Grin byes
Ara
ciciKIS
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnn

aşkim ölürüm Yoluna Canim Sewgilim.....:k: :k: :k:
Ara
ciciKIS
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gözyaşım kalp atışım, Gözlerimin ifadesi, tebessümü, Yağmurumun damlası, Ellerimin tutmak istediği, Ama tutamadığı hayalimsin Aşkım...

Sabah pencereme doğan güneşim, Yalnızlığım, rüzgarım, Yalanım, yanlışım, acım, kederim, Dünüm, bugünüm, yarınım, Daha birçok anlatamadıklarımsın Bi Tanesi....

Canımın yarısı, sevdamın aslı, Bütün ömrümün hayatımın anlamısın.
Seni seviyorum Cicim Herşeyim...

ciciKIS:k: :k: :k:
TEŞŞEKÜRLER BEBEÄžİM..
CANIM SEWGİLİM KALBİMM..:k: :k:
Ara
*yaKaMoZ*
Aslında aşka inanmayan bir insanım fakat cicikıs okadar heycanlı ve okadar güzel anlatıyorki yaşadığı duyguları bun kapılmamk imkansız oldu gecnin şu saatinde bu vakit ancak böel saçma bişey çıktı kusura bakmayın artık arkadaşlar Smile
Hayrılısı olsun ikiniz içinde...
yakamoz985yd9.jpg
Ara
ciciKIS
*yaKaMoZ* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aslında aşka inanmayan bir insanım fakat cicikıs okadar heycanlı ve okadar güzel anlatıyorki yaşadığı duyguları bun kapılmamk imkansız oldu gecnin şu saatinde bu vakit ancak böel saçma bişey çıktı kusura bakmayın artık arkadaşlar Smile
Hayrılısı olsun ikiniz içinde...
yakamoz985yd9.jpg
ah canım benim tşşkr ederim olsun hepinizn ayrı ayrı yorumları çok önemli benim için çok çok tşşkr ederim saolasın arkadaşım...SmileSmileSmile
Ara
ZeNiTH
Hayırlı Sabahlar Big Grin
ZeNiTH
Men Geldim Sabah Oldu Big Grin Ohh Sabah Namazınıda Kıldım Big Grin Ehehe Günaydınnn Arkidişler Big Grin
ZeNiTH
Ben Göremedim Yaav Sad Ayteennnn Nerdesin Aytennnnnnn Big GrinBig GrinBig Grin
verruckt
vovvvvvvvvvvvv bi kalktım her yerrr karr olmuşş burda kar yağıoo arkdaslaarrrrrrrrr Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:36 AM