:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ZeNiTH
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biLirmisin biLmem söLimmi

Eet Eet Söle Bilirim Big Grin
ÐŽeşaren
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Eet Eet Söle Bilirim Big Grin

HauptschuLe esterwegen hehe

BiLiyormusun??
Ara
ÐŽeşaren
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Msn e Girmeye Korkuyom Big Grin

hayirdir niye korkuyorsun??
Ara
ZeNiTH
Cix Orayı Bilmiyom Sad Neyse Sormamın Sebebide Frankfurt da Okuyan Kuzenlerim Var O Yüzden Smile
ZeNiTH
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayirdir niye korkuyorsun??

İş Yüzünden İşimle İlgili Hep En Az 50 Kişi Açık Oluo Ve Sürekli Bişeyler Soruyor Big Grin
Rüya Güzeli
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cix Olmas Öle Senin 12 TaneSini İdare Etmesi Lasım Big GrinBig Grin

yaw bana kalsa ederimde kollarım felan agrıyo bide hepsi salaq salaq konuşuyo insan daha çbk yoruluyo Tongue
Ara
ÐŽeşaren
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cix Orayı Bilmiyom Sad Neyse Sormamın Sebebide Frankfurt da Okuyan Kuzenlerim Var O Yüzden Smile

hmm oLsun=) ben ama bremen yakinLarinda kaLiyorumSmile fazLasiyLa uzak kaLdigim yerden=)
Ara
ÐŽeşaren
Melody Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İş Yüzünden İşimle İlgili Hep En Az 50 Kişi Açık Oluo Ve Sürekli Bişeyler Soruyor Big Grin

vaLLa ben hic kimse rahatsiz etmiyorSmile az kisi var ya ondandirWink
ama lüzumusuz konusanLar iLe isim oLmaz, beLki ondandir=)
Ara
ZeNiTH
İyide Salak Salak Konuşuosa Neden Güzel Bişeyler Yapmıyon da Boş Boş Vakit Geçirion Sen Hıııı Big Grin Vakit Nakittir Eheh Big Grin
ZeNiTH
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vaLLa ben hic kimse rahatsiz etmiyorSmile az kisi var ya ondandirWink
ama lüzumusuz konusanLar iLe isim oLmaz, beLki ondandir=)

En Güzelini Yapıyon Bende Yeni Adres Açtım Saten Big GrinBig Grin Kurtulcam As Kaldı Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 16 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:43 AM