:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
gravesen
rizedende izleniyo güneşin doğuşu batışı da ayrı bi güzel malum denize sıfır ya o bakımdan yani güneş her yerde var ama halı o halı yok heryerde bide o halıyı yapan ellerin sahibi kör olursa işte o zaman o halı halılıktan çıkıyooSadSadSad(Sad: ehheheheeheheSmile
Ara
happy yeliz
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmm bi ara solemistim ama nese bu arada o linkin parkTongue

yav cahillik işte naparsınnn SmileSmile:yikildim: :yikildim: ama gravesena sorsan hemen bilirdi sölim yani kendisi azcık zekidir??????????
Ara
gravesen
Alıntı:halıyla ne alaksı var bence yemekleri meşhur bir gelinnnn parmaksız çıkarsınız çok güzel yemekleri vardır sölim yanii

yeliz iyi güzel yemekleri meşurda orda yediğimiz yemeğin parasını bana ödeteceksen söle bulaşık eldivenide getirim param yok valla çünki bulaşıkları yıkarız hiç olmazsaSmile)SmileSmileSmileSmile):
Ara
Pessimist
hmm..........
happy yeliz
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yeliz iyi güzel yemekleri meşurda orda yediğimiz yemeğin parasını bana ödeteceksen söle bulaşık eldivenide getirim param yok valla çünki bulaşıkları yıkarız hiç olmazsaSmile)SmileSmileSmileSmile):

aaaa ayıp ettin şimdi sen gel ben sana bizim evde yapcam dışardamı yedirceğimi sandınnn çok ayıp çokkk SadSadüzdün beni şimdi hem gezcezde SmileSmile
Ara
gravesen
Alıntı:yav cahillik işte naparsınnn SmileSmile:yikildim: :yikildim: ama gravesena sorsan hemen bilirdi sölim yani kendisi azcık zekidir??????????

yok yaw estafurullah linkin park dinlerim ama soruyu anlamadımSmile
Ara
gravesen
oraya gelince yok babam görür annem görür deme bana da dışarda kalmim sonra böle foruma yazareken sıcak sobanın yanında yorumu güzel oluyo farkındayımSmile
Ara
happy yeliz
neyse sorun değil herkeese iyi sohbetler kendinize çok iyi bakınnnnnn SmileSmile ben gidiyorummm
Ara
Rüya Güzeli
ben yine geldim eee nerde kaldık yaw kaçırdım yine Big Grin
Ara
happy yeliz
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oraya gelince yok babam görür annem görür deme bana da dışarda kalmim sonra böle foruma yazareken sıcak sobanın yanında yorumu güzel oluyo farkındayımSmile

yemeği bizde yersin ama kalmaya beş yıldızlı otele götürcem seni merak etme SmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:07 PM