:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
lorient_19
yok ben mardine gittim gezdim
ama davetın için saol gelin bende sizi diyarbakırı gezdirim diyicem ama diyarbakırda hiç bi yeri bilmıyorum buraya yeni geldim
Ara
gravesen
Alıntı:yav konuşuyoruz işte ben size diyorum mardini merak eden varsa gelsin ben gezdiririm hemde çok sevnirim

mardinin neyi meşurdur? ona göre eğer halısı meşursa gelirim yoksa gelmemSmile
Ara
lorient_19
ya kardeşim halıyı ne yapıcan sen git oraya bi tepenın ustune çık ordan güneşin doguşunu izle o yeter sana fıstık gib walla
Ara
happy yeliz
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzelmi oralar peki yeliz boşuna gelmiş olmayalım Big Grin

,ayıp ettin fatih süper ötesi resmen tarihi bir kent hemde 3 dinin birlikte huzurlu bir şekilde yaşadığı örnek bir yer gelinnn memnun olursunuz????????
Ara
happy yeliz
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mardinin neyi meşurdur? ona göre eğer halısı meşursa gelirim yoksa gelmemSmile

halıyla ne alaksı var bence yemekleri meşhur bir gelinnnn parmaksız çıkarsınız çok güzel yemekleri vardır sölim yanii SmileSmile
Ara
lorient_19
ya oradan bi ara bize şarap getırdı arkadaşin biri o şarap gibi bi daha bulamadık açıktı yanliz şarap markası yazmıyodu onun adını weya özeligini bilirmsin
Ara
Pessimist
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:,ayıp ettin fatih süper ötesi resmen tarihi bir kent hemde 3 dinin birlikte huzurlu bir şekilde yaşadığı örnek bir yer gelinnn memnun olursunuz????????

hmm saol yeliz belki bi gün gidecek yer ararsam oraya gelirim Smile
burdan mardin kaç saat acaba? :Smile
happy yeliz
lorient_19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya oradan bi ara bize şarap getırdı arkadaşin biri o şarap gibi bi daha bulamadık açıktı yanliz şarap markası yazmıyodu onun adını weya özeligini bilirmsin

evet öle şaraplar falan midyatta çok yapılır ama ismini falan bilmiyorum çok güzeldir SmileSmilebi tek onu biliyorum Smile:
Ara
happy yeliz
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmm saol yeliz belki bi gün gidecek yer ararsam oraya gelirim Smile
burdan mardin kaç saat acaba? :Smile

valla nerde olduğunu sölesen bilirim ama kaç saat link park bilmiyorum:yikildim: :yikildim:
Ara
Pessimist
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla nerde olduğunu sölesen bilirim ama kaç saat link park bilmiyorum:yikildim: :yikildim:

hmm bi ara solemistim ama nese bu arada o linkin parkTongue

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 11:07 PM