:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
happy yeliz
ya bayrak güzelde demek istediği rengi ve şekli ? değişik duruyo yoksa bayrak güzel SmileSmile
Ara
Pessimist
lorient_19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nasıl yani bayrak güzelmi

bayrak diyom biras kenarları siyah çıkmış pek hos gorunmuyo bunun yerine baska koysan bence daha iyi olur
lorient_19
ya konu yokmu yeliz konu
Ara
happy yeliz
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merak ediyosan gel gezdi,rim diyecem ama sölememle kalacamSmile malum benim için okadar yolu babam gelmezSmile sana anca resim yollayabilirim onuda şu an yapamam imkanlarım kısıtlıSmile msn isteme gibi adetimde yok sen istersen olabilir ama ben istemem prensip meselesi

Smile

yok zaten desende gelmem ancak üniversite okumak istediğimde orayı tercih etcem SmileSmile
3. sü aynen benimde prensibim değildir melesef sen boşver o zaman SmileSmile
Ara
lorient_19
allah yıne dalaşma war ya gelin bari bişiler konuşalım
Ara
Pessimist
alın size konu kimsenin bakmadığı ama önemli bi konu
http://www.duygusuz.com/forum/showthread...16284.html
gravesen
konu mu istiyon kardeş al sana konu yarım kilo kıyma ile ne yemeği yapılırSmile al sana konu muhahahahahahahSmile
Ara
happy yeliz
yav konuşuyoruz işte ben size diyorum mardini merak eden varsa gelsin ben gezdiririm hemde çok sevnirim SmileSmileSmileSmile
Ara
gravesen
Alıntı:yok zaten desende gelmem ancak üniversite okumak istediğimde orayı tercih etcem SmileSmile
3. sü aynen benimde prensibim değildir melesef sen boşver o zaman

bu prensiplerde hep benim A lehime yaw Smile nerden ediniyom böle kötü prensipler bilmem kiSmile
Ara
Pessimist
güzelmi oralar peki yeliz boşuna gelmiş olmayalım Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 04:13 PM