:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
happy yeliz
lorient_19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya biz gençler ne yapabilirzki iş işten geçti artık yapacagımız tek şey durup beklemek bıde bız ne yapabilirzki buyuklerımız bişi yapmadıktan sonra biz ne yapa biliriz

ne bilim sende haklısın ama bilinçlendirmek adına bir kaç paneldir konferanstır yapılabilir
bi sürü boş şey için protesto yaparken böle önemli konu yu düşünen yok
Ara
gravesen
barışalım tamam bölede çok kolay oldu ama yaw seni biraz süründürsem ayıp olurmu gerçi ölede senin söylediğine gelir yaw hani kız ewi naz ewi hesabı bu seferde sen haklı çıkacan tamam barışalım uzatmimSmile
Ara
Pessimist
merhabalar...
happy yeliz
lorient_19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya küsmeyi bırakında dünya elden gidiyo siz onu söleyin yada bu konuyu kaptalım yeni konu açalım yeliz konuyu sen bul bi zahmet

konuyu bulayımda önce bi barışalım çocuğa kızmısın erkekmisin diye sorup ayıp ettim ya

özür dilerimmm SmileSmile
Ara
lorient_19
ben soda ile süt alıp gelecem kusura bakmayın birazdan gelirim siz konuyu bulun yeliz bu konu sana emanet
Ara
happy yeliz
lorient_19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben soda ile süt alıp gelecem kusura bakmayın birazdan gelirim siz konuyu bulun yeliz bu konu sana emanet

tamam ölmezde sağ kalırsam emanetin güvende SmileSmileSmile
Ara
gravesen
Alıntı:ya küsmeyi bırakında dünya elden gidiyo siz onu söleyin yada bu konuyu kaptalım yeni konu açalım yeliz konuyu sen bul bi zahmet

dünya elden gidiyomuş yeliz bak bu arkadaş kulataracakmış dünyayı kezmayı kap gel yardım edelim adama hahahahahahahahahahahahahaSmile
Ara
happy yeliz
yav dalga geçmeyi bırakk bi süre sonra yanıyorum dediğinde ben sana hatırlatcam SmileSmile
Ara
gravesen
nie yanayım yaw hava kar topluyo zaten rizenin üstü karardı hava geliyo bişe olmazSmile hava serin yaniSmile
Ara
happy yeliz
küresel ısınma etkisini gösterdiğinde diyorum hatırlatıcam SmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 09:36 AM